Andersono benefisas ir neįtikėtinas spurtas pabaigoje padėjo „Perlui“ atsirevanšuoti „Vyčiui-VDU“

2024-01-25 23:26
Nuotr.: Perlas
Nuotr. Perlas

Žvėriškas Kevinas Andersonas ir neįtikėtinas Vilkaviškio „Perlo“ (16-13) spurtas mačo pabaigoje atnešė jiems triuškinamą pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Vilkaviškio ekipa namie 94:73 (21:23, 15:18, 22:19, 36:13) atsirevanšavo Šakių „Vyčiui-VDU“ (15-13) ir antrajame etape kol kas žengia be pralaimėjimų.

34
39
75%
6/8
100%
8/8

Asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rekordus pagerinęs Andersonas per 27 minutes pelnė 34 taškus (4/8 dvit., 6/8 trit., 8/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 4 kamuolius ir surinko 39 naudingumo balus.

Trečiojo kėlinio viduryje svečiai buvo įgiję rekordinį pranašumą (54:42), bet prieš lemiamą ketvirtį šakiškiai jo nebeišlaikė (60:58).

Visgi lemiamas kėlinys visomis prasmėmis priklausė „Perlui“. Puolimo naštą ant savo pečių pasiėmęs Andersonas pelnė 13 taškų iš eilės ir įpusėjus kėliniui šeimininkai jau turėjo dviženklę persvarą (75:62).

Sėkmingai dirbę gynyboje per likusias 5 minutes į puolimą įsitraukė ir kiti Vilkaviškio ekipos krepšininkai, o „Perlas“ sutriuškino šakiškius – 94:73.

Nesustabdomas amerikietis paskutiniame ketvirtyje pelnė 18 taškų ir surinko daugiau nei visa Vyčio-VDU“ komanda, kurie pelnė 13.

Šakių puolėjo Augustino Mikšto sąskaitoje per 34 minutes buvo 23 taškai (5/9 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud.), 10 atkovotų kamuolių bei 26 naudingumo balai.

Šeimininkai žaidė be Igno Labučio ir Justino Tuckerio, o „Vyčiui-VDU“ napadėjo Evaldas Džiaugys, Deividas Kumelis ir Domas Uosis.

„Perlas“: Kevinas Andersonas 34 (4/8 dvit., 6/8 trit., 8/8 baud., 5 atk. kam., 4 per. kam., 39 naud.), Mantvydas Žukauskas 14 (3/4 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Joshua Nurse'as 13 (6/10 dvit., 7 atk. kam., 3 blok., 4 kld.), Rokas Stankevičius 11 (6/7 baud.), Armandas Bancevičius (3 per. kam.) ir Modestas Žaunieriūnas po 7.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 23 (5/9 dvit., 3/5 trit., 10 atk. kam., 5 kld., 26 naud.), Eimantas Žilius 10 (4/9 dvit., 6 atk. kam., 2 blok., 5 kld.), Šarūnas Vingelis 9 (2/2 trit.), Gabrielius Čelka ir Titas Januševičius (4 rez. perd.) po 8, Laurynas Klimas (5 rez. perd.) ir Rokas Mačiulis (4 kld.) po 7.