Antrajame ketvirtyje varžovus į nokdauną pasiuntęs „Delikatesas“ laimėjo uostamiestyje

2024-01-25 22:11
Nuotr.: V. Selivončikas
Nuotr. V. Selivončikas

Joniškio „Delikatesas“ (13-15) įsirašė pirmąją pergalę trečiajame „7bet-NKL“ rate. Joniškio ekipa išvykoje 89:74 (21:25, 22:6, 24:23, 22:20) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (6-23), kuris buvo laimėjęs 3 kartus iš eilės.

22
21
88%
7/8
71%
5/7

Pirmąjį kėlinį šeimininkai laimėjo nedidele persvara (25:21), tačiau po jo Joniškio ekipa nulenkė svarstykles į savo pusę.

Svečiai antrajame ketvirtyje spurtavo 11:0 ir prieš ilgąją pertrauką įgijo dviženklį pranašumą (43:31)

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Neptūnas-Akvaservis“ buvo sumažinęs atsilikimą iki 8 taškų (46:54), bet svečiai atstatė turėtą 13 taškų persvarą (67:54).

Paskutiniame ketvirtyje klaipėdiečiams arčiau priartėti nepavyko ir „Delikatesas“ šventė pergalę – 89:74.

Joniškio ekipoje rezultatyviausiai žaidė Devinas Hutchinsonas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 22 taškai (5/7 trit., 7/8 baud.), 2 atkovoti kamuoliai bei 21 naudingumo balas.

Klaipėdos komandai Radvilas Kneižys per 21 minutę pelnė 10 taškų (1/1 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 efektyvumo balų.

Šeimininkai savo gretose neturėjo Arno Knystauto ir Tomo Zelenskij, o „Delikatesui“ nepadėjo Martynas Tamulevičius.

„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 14 (2/6 trit., 9 atk. kam.), Matas Repšys (2/3 trit., 6 kld.) ir Matas Narvilas po 12, Deividas Anužis (3/7 dvit., 1/6 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Radvilas Kneižys (5/6 baud., 3 per. kam.) po 10, Laurynas Mikalauskas 8 (4/10 dvit., 5 atk. kam.).

„Delikatesas“: Devinas Hutchinsonas 22 (5/7 trit., 7/8 baud.), Ronaldas Rutkauskas 20 (8/12 dvit., 9 atk. kam., 4 kld.), Šarūnas Kulevičius 18 (7/7 dvit., 1/8 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Lukas Kazlauskas 14 (5/6 dvit., 9 rez. perd.), Nojus Jankūnas 8 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).