Norkaus pagerbimo ceremonijoje – „Telšių“ triumfas prieš žalgiriečius

2023-12-23 19:43

„Telšiai“ (20-4) tęsia sėkmingą atkarpą „7bet-NKL“ sezone. Povilo Šakinio kariauna namuose 73:66 (24:18, 16:11, 24:17, 9:20) įrodė pranašumą prieš Kauno „Žalgirį-2“ (12-11) ir įsirašė 7 pergalę iš eilės.

Prieš rungtynes visi susirinkusieji pagerbė buvusį ilgametį „Telšių“ kapitoną Mindaugą Norkų, kuris klube žaidė 12 sezonų iš eilės nuo pat jo įkūrimo.

Žalgiriečiai laikėsi atkaklioje kovoje, bet šeimininkams pirmosios rungtynių pusės pabaigoje pavyko susikurti dviženklį pranašumą (40:28).

Po ilgosios pertraukos telšiškiai galutinai perlaužė mačo eigą ir trečiojo ketvirčio gale atitrūko 20 taškų persvara (62:42).

Paskutinės 10 minučių buvo tik formalumas šeimininkams, o deficitą iki vienaženklio skirtumo kauniečiams pavyko sumažinti nieko nebelėmusiu Vytauto Žygo metimu su sirena (66:73).

„Telšius“ į pergalė vedė Rolandas Jakštas per 28 minutes pelnė 24 taškus (7/11 dvit., 1/4 trit., 7/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Žalgiriečių gretose išsiskyrė Dovydas Butka, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo dvigubas dublis – 18 taškų (3/7 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud.), 10 atkovotų kamuolių bei 17 efektyvumo balų.

Svečių ekipai ant parketo nepadėjo Mantas Juzėnas ir Justas Stonkus.

„Telšiai“: Rolandas Jakštas 24 (7/11 dvit., 7/8 baud., 3 per. kam., 26 naud.), Ovidijus Kaminskis 17 (5/8 dvit., 6 atk. kam.), Nojus Radžius 12 (4/7 dvit., 8 atk. kam.), Gediminas Leščiauskas 9.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka 18 (3/7 dvit., 3/6 trit., 10 atk. kam., 5 kld.), Matas Vokietaitis 14 (5/8 dvit., 4/9 baud., 7 atk. kam.), Dovydas Buika 10 (2/4 trit., 3 per. kam.), Vytautas Žygas 9 (2/4 trit., 6 atk. kam.).