Pabaigoje atsiplėšę marijampoliečiai triumfavo prieš „Steką“

2023-12-01 01:03
Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (12-2) šventė 12 pergalę ir pakilo į antrąją „7bet-NKL“ turnyro lentelės vietą. Į lemiamą šturmą pabaigoje pakilę marijampoliečiai išvykoje 76:68 (17:19, 16:19, 27:23, 16:7) nugalėjo Vilniaus „Steką“ (6-9).

16
25
10
71%
5/7

Rungtynės Ukmergėje prasidėjo ne itin rezultatyviai ir abi komandos laikėsi arti viena kitos. Visgi šeimininkams pavyko laimėti pirmąją akistatos pusę – 38:33.

Po trečiojo kėlinio „Stekas“ dar pirmavo, tačiau jau minimalia persvara (61:60).

Per paskutines 10 minučių į marijampoliečių gynybos pinklęs patekę vilniečiai prametė visus tolimus metimus ir per kėlinį surinko 7 taškus, o tuo pasinaudoję svečiai per lemiamas minutes baudų metimais atsiplėšė ir šventė sunkią pergalę – 76:68.

Marijampolės ekipoje dvigubą dublį surinko Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 27 minutes – 16 taškų (5/7 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

Jam geriausiai talkino Domantas Vilys per 24 minutes užfiksavęs 21 taško (1/2 dvit., 5/8 trit.), 2 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvaus perdavimo bei 18 efektyvumo rodiklius.

Vilniaus komandai Karolis Brusokas per 23 minutes pelnė 16 taškų (7/9 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Šioje dvikovoje „Stekui“ nepadėjo Kostas Jonuška. Marijampoliečiai žaidė be Justo Nausėdo.

„Stekas“: Karolis Brusokas 16 (7/9 dvit., 7 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 14 (3/5 trit.), Paulius Semaška 12 (6/12 dvit., 7 rez. perd.), Lukas Pivoriūnas 10, Aistis Pilauskas (7 atk. kam.) ir Justas Sinica po 7.

„Sūduva-Mantinga“: Domantas Vilys 21 (5/8 trit.), Vytautas Šulskis 17 (6/9 dvit., 5/6 baud.), Aurelijus Pukelis 16 (5/7 dvit., 10 atk. kam., 25 naud.), Marijus Užupis 8 (2/4 trit., 5 atk. kam.).