Juškevičiaus dvigubas dublis atvedė Jurbarko klubą į pergalę

2023-11-26 19:41
Nuotr.: Jurbarkas-Karys
Nuotr. Jurbarkas-Karys

„Jurbarkas-Karys“ (10-6) šventė 10 pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Povilo Valaičio kariauna išvykoje 76:62 (19:14, 17:21, 16:10, 24:17) nugalėjo Kauno r. „Atletą“ (3-12).

17
27
54%
7/13
13

Jurbarko ekipos gretose išsiskyrė Ignas Juškevičius, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 17 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 27 naudingumo balai.

Sėkmingiau susitikimą pradėjo Jurbarko ekipa, kuri laimėjo pirmąjį kėlinį 19:14, bet prieš ilgąją pertrauką jų persvara sumažėjo iki minimalios (36:35).

Antroje mačo pusės pradžioje šeimininkai sugebėjo palenkti svarstykles į savo pusę 42:37, tačiau jurbarkiečiai į lemiamą kėlinį žengė su 7 taškų persvara (52:45).

Likus 7 žaidimo minutėms komandas skyrė jau dviženklis skirtumas (59:49) ir svečiai pergalės iš rankų nebepaleido.

Kauniečiams Martynas Zigmantavičius per 29 minutes pelnė 16 taškų (3/4 dvit. 3/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 efektyvumo balų.

„Atletas“: Martynas Zigmantavičius 16 (3/5 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Julius Liesis 11, Gedeon Dimoke 10 (5/7 dvit., 7 atk. kam.), Rokas Pocius 8 (4/6 dvit., 7 atk. kam.).

„Jurbarkas-Karys“: Ignas Juškevičius 17 (7/13 dvit., 13 atk. kam., 27 naud.), Karolis Kokoška 16 (5/10 trit., 7 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 14 (5/7 dvit.), Mindaugas Lukauskis 12 (2/5 trit.), Aidas Kavaliauskas 9 (1/6 trit., 5 atk. kam., 9 rez. perd.).