„Telšiai“ serijoje išsiveržė į priekį

2023-04-05 20:04
Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

„Telšiai“ išsiveržė į priekį „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijoje. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 77:51 (25:18, 17:15, 13:10, 22:8) palaužė Kauno r. „Atletą“ ir dabar serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

20
33
40%
6/15
11

Ketvirtosios serijos rungtynės vyks šeštadienį (balandžio 8-ąją) 16 val. Garliavoje.

Antrajame kėlinyje telšiškiai įgijo 17 taškų persvarą (40:23), tačiau dar iki ilgosios pertraukos svečiai spurtavo 10:2 ir kirpo atsilikimą iki vienženklio (33:42).

Trečiojo ketvirčio pradžioje Deividas Sabeckis dvitaškiu priartino „Atletą“ per 4 taškus (38:42). Vis tik ilgai netrukus šeimininkai atstatė dviženklę persvarą (50:40), o antrąją rungtynių pusę laimėjo 25:18 bei apgynė namų tvirtovę.

Telšių komandai Ovidijus Kaminskis per 35 minutes pelnė 20 taškų (6/15 dvit., 1/1 trit,, 5/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, triskart suklydo, išprovokavo 9 pražangas bei surinko 33 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino Deividas Rasys, kuris per 20 minučių pridėjo 19 taškų (5/7 dvit., 1/1 trit., 6/6 baud.), 4 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, 2 perimtus kamuolius, klaidą bei 24 naudingumo balus.

Mačas nesėkmingai susiklostė Ignui Razučiui, kuris įmetė vos 1 iš 8 tritaškių (13 proc.).

Telšiškiai iš viso įmetė 9 iš 23 tolimų metimų (39 proc.), kai svečiai vos 2 iš 26 (8 proc.).

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 21 taškas (9/13 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), 10 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 26 naudingumo balai.

Dviženklį rezultatyvumą taip pat užfiksavo Paulius Danisevičius, per 30 minučių surinkęs 10 taškų (1/2 dvit., 2/10 trit., 2/2 baud.).

„Atletas“ vertėsi be Medo Kuprijanovo.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 20 (6/15 dvit., 5/8 baud., 11 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 33 naud.), Deividas Rasys 19 (5/7 dvit., 6/6 baud.), Rolandas Jakštas 9 (3 per. kam.), Laurynas Kaveckis 8 (2/5 trit.).

„Atletas“: Tomas Balčiūnas 21 (9/13 dvit., 10 atk. kam., 26 naud.), Paulius Danisevičius 10 (2/10 trit., 4 rez. perd.), Deividas Sabeckis ir Edas Valenta po 5.