„Telšiai“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

2023-04-01 19:57
Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

„7bet-NKL“ ketvirtfinalyje pirmąją pergalę iškovojo „Telšiai“. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 77:65 (31:19, 11:17, 11:12, 24:17) nugalėjo Kauno r. „Atletą“ ir išlygino serijos rezultatą 1-1.

18
27
88%
7/8
2

Trečiasis tarpusavio susitikimas startuos trečiadienį (balandžio 5-ąją) 18 val.

Likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos Tautvydas Baltrušaitis nukirpo „Atleto“ atsilikimą iki vieno taiklaus metimo (59:62), tačiau tuomet telšiškiai spurtavo 10:0 ir smarkiai pabėgo į priekį (72:59).

Per paskutines 3 minutes šeimininkai nebeišsigelbėjo.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Rolandas Jakštas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 18 taškų (4/8 dvit., 1/2 trit., 7/8 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 2 perimti kamuoliai, 2 blokai bei 27 naudingumo balai.

Kauno r. komandai Tomas Balčiūnas per 22 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, perėmė kamuolį, dukart suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.

Telšiškiai vertėsi be Seano Fasoyiro, Arijaus Adomausko ir Tomo Rimšos, tuo metu „Atletas“ žaidė be Medo Kuprijanovo ir Roko Grėbliūno.

„Atletas“: Paulius Danisevičius (3/8 trit.) ir Tautvydas Baltrušaitis (3/5 trit., 5 atk. kam.) po 14, Tomas Balčiūnas 12 (5/8 dvit., 6 atk. kam.), Deividas Sabeckis 8 (2/6 trit., 4 rez. perd.), Gytis Sirutavičius 7 (5/6 baud.).

„Telšiai“: Rolandas Jakštas 18 (4/8 dvit., 7/8 baud., 9 atk. kam., 2 blok., 27 naud.), Ovidijus Kaminskis 16 (5/10 dvit., 6/11 baud., 6 atk. kam.), Laurynas Kaveckis 15 (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Ernestas Bružas 13 (3/6 trit., 7 kld.), Deividas Rasys 8 (2/6 trit.).