Visą mačą pirmavusi Mažeikių ekipa nugalėjo „Žalgirį-2“

2023-02-25 18:15
Nuotr.: M Basket
Nuotr. M Basket

„7bet-NKL“ čempionate įvyko turnyrinės lentelės kaimynų akistata, kurioje triumfavo Mažeikių „M Basket“ (22-13). Į pergalių kelią sugrįžę Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai namie 71:62 (23:18, 22:11, 15:18, 11:15) įveikė Kauno „Žalgirį-2“ (23-10).

19
33
1
10

Po šio triumfo mažeikiškiai dabar vos viena pergale atsilieka nuo trečioje vietoje žengiančios Kauno ekipos.

Visą mačą pirmavęs Mažeikių klubas antrajame kėlinyje susikrovė 17 taškų persvarą (43:26), tačiau jaunieji žalgiriečiai nepasidavė ir trečiajame ketvirtyje po Motiejaus Krivo baudų kirpo atsilikimą iki vienženklio (44:53).

Tada Artūras Jomantas atstatė dviženklį pranašumą, o mažeikišiai per lemiamą ketvirtį arčiau nei per 9 taškus nebeprisileido Kauno komandos.

Mažeikių komandai Karolis Guščikas per 31 minutę pelnė 19 taškų (7/8 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei surinko 33 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo A. Jomantas, per 20 minučių pelnęs 20 taškų (5/11 dvit., 1/3 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Jokubas Rubinas atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o Šarūnas Valunta – 5.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Liutauras Lelevičius, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 17 taškų (5/7 dvit., 2/6 trit., 1/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai bei 14 naudingumo balų.

M. Krivas per 24 minutes pridėjo 7 taškus (2/7 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), 7 atkovotus kamuolius bei 10 naudingumo balų.

„M Basket“: Artūras Jomantas 20 (5/11 dvit., 7/10 baud.), Karolis Guščikas 19 (7/8 dvit., 5/8 baud., 10 atk. kam., 33 naud.), Mindaugas Motuzas ir Simas Jasaitis po 9.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 17 (5/7 dvit., 2/6 trit.), Kajus Kublickas 15 (7/9 dvit.), Motiejus Krivas 7 (2/7 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.).