„Delikatesą“ sutriuškinęs Vilkaviškio klubas grįžo į pergalių kelią

2023-02-25 18:13
Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Gerą formą pastaruoju metu demonstruojantis Vilkaviškio „Perlas“ (14-20) sugrįžo į pergalių kelią „7bet-NKL“ pirmenybėse. Šarūno Zablockio auklėtiniai svečiuose 105:81 (28:18, 23:20, 27:27, 27:16) sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (14-20).

14
21
5
4

Vilkaviškio klubas per pastarąsias penkerias rungtynes pasiekė keturias pergales. Jos iškovotos vidutiniu 25,8 taško pranašumu.

Atkakli kova rungtynėse truko tik pusė kėlinio. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui svečiai spurtavo 13:3 ir pradėjo triuškinti varžovus – 26:11. Po dviejų kėlinių „Perlas“ pirmavo 13 taškų pranašumu (51:38).

Antroje mačo pusėje vaizdas aikštėje nesikeitė. Vilkaviškio ekipa trečiajame kėlinyje išlaikė susikrautą persvarą, o ketvirtajame pradėjo triuškinti varžovus. Paskutinę 10 minučių atkarpą svečiai laimėjo 27:16.

„Delikatesas“ per tris dienas patyrė antrąją triuškinamą nesėkmę. Ketvirtadienį joniškiečiai 75:112 nusileido Vilniaus „Ryto-2“ krepšininkams.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Rokas Stankevičius, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 16 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Eduards Hazners, per 25 minutes pelnęs 20 taškų (4/5 dvit., 4/7 trit.). Jis taip pat atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 17 naudingumo balų.

Joniškio komandai Corey Boydas per 32 minutes pelnė 23 taškus (10/16 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Corey Boydas 23 (10/16 dvit., 7 atk. kam.), Fernando Salsamendi (4/6 dvit., 6 atk. kam.) ir Šarūnas Kulevičius (3/6 trit.) po 13, Vilius Valuntonis 10 (3/7 dvit.), Darionas Rackley 9 (6 rez. perd., 6 kld.).

„Perlas“: Eduards Hazners 20 (4/5 dvit., 4/7 trit.), Klaidas Metrikis 18 (4/9 trit.), Rokas Stankevičius (6/8 dvit., 10 atk. kam.) ir Jonas Levickas (6/7 dvit.) po 16, Gytis Mačionis 14 (4/5 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Mantvydas Žukauskas 8 (2/5 trit., 5 rez. perd.).