R. Jakšto vedami telšiškiai pranoko „Vytį-VDU“

2023-02-25 18:02
Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

„7bet-NKL“ trečiąją pergalių paeiliui iškovojo „Telšiai“ (27-8). Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 79:66 (21:13, 17:18, 22:17, 19:18) nugalėjo „Vytį-VDU“ (20-14).

23
39
83%
5/6
86%
6/7

Nuo pat rungtynių pradžios išsiveržę telšiškiai į ilgąją pertrauką išsinešė 7 taškų persvarą (38:31), o prieš lemiamą ketvirtį jų pranašumas išaugo iki dviženklio (60:48).

Ketvirtajame kėlinyje „Vytis-VDU“ surengė šturmą, kai spurtavo 10:2 ir po Tito Januševičiaus tritaškio kirpo atsilikimą vėl iki 7 taškų (63:70). Tačiau netrukus Ignas Razutis atsakė tuo pačiu, o Vilius Pocius pridėjo dvitaškį ir telšiškiai saugiai užbaigė paskutinę mačo minutę.

Telšių komandai Rolandas Jakštas per 31 minutę pelnė 23 taškus (6/7 dvit., 2/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 39 naudingumo balus.

„Vyčio-VDU“ ekipos gretose išsiskyrė Titas Januševičius, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 14 taškų (2/7 dvit., 3/5 trit., 1/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 11 naudingumo balų.

„Telšiai“: Rolandas Jakštas 23 (6/7 dvit., 2/2 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 39 naud.), Ignas Razutis (3/8 trit., 10 rez. perd.), Mindaugas Norkus (5/7 dvit., 6 atk. kam.) ir Laurynas Kaveckis (3/9 trit.) po 13, Deividas Rasys 12 (5/7 dvit., 6 atk. kam.).

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius (2/7 dvit., 3/5 trit.) ir Rokas Mačiulis (2/8 trit.) po 14, Augustinas Mikštas 10 (5/11 dvit., 5 atk. kam.), Ernestas Jonkus 8 (1/5 trit., 5 rez. perd.), Karolis Kokoška (1/5 trit., 6 atk. kam., 4 per. kam.) ir Erikas Jermolajevas po 7.