Fantastišką puolimą pademonstravęs „Rytas-2“ nepaliko vilčių „Delikatesui“

2023-02-23 21:08
Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Fantastišką puolimą pademonstravęs Vilniaus „Rytas-2“ (14-20) pasiekė triuškinančią „7bet-NKL“ pergalę. Andriaus Šležo auklėtiniai namie 112:75 (22:29, 35:9, 24:18, 31:19) nepaliko vilčių Joniškio „Delikatesui“ (14-19).

16
25
9
6

Antrajame kėlinyje įvyko esminis rungtynių lūžis, kai vilniečiai 10 taškų deficitą (24:34) prieš ilgąją pertraukė pakeitė į 19 taškų persvarą (57:38). Šį ketvirtį vilniečiai laimėjo net 35:9.

Ant geros emocijų bangos „Rytas-2“ rezultatyvų žaidimą perkėlė ir į antrąją rungtynių pusę, kuriame pradėjo triuškinti svečius iš Joniškio.

Vilniečiai iš viso pataikė 27 iš 42 dvitaškių (64 proc.) ir 17 iš 32 tritaškių (53 proc.).

Vilniaus komandai Andreas Kalogiros per 23 minutes pelnė 16 taškų (5/7 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Adas Šimonis, per 26 minutes pelnęs 22 taškus (2/3 dvit., 5/12 trit.). Jis taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Vilius Valuntonis, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 14 taškų (6/9 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 17 naudingumo balų.

„Rytas-2“: Adas Šimonis 22 (5/12 trit.), Augustinas Kiudulas (4/4 trit.), Andreas Kalogiros (5/7 dvit., 2/2 trit., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld., 25 naud.) ir Kristupas Smirnov (4/4 trit.) po 16, Lukas Valantinas 15 (6/10 dvit., 7 atk. kam., 4 kld.), Arnas Adomavičius 12 (2/6 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.).

„Delikatesas“: Vilius Valuntonis 14 (6/9 dvit., 4 rez. perd.), Šarūnas Kulevičius 13 (2/7 trit.), Corey Boydas (5/14 dvit., 3 blok., 4 kld.) ir Darionas Rackley (4/10 dvit., 1/8 trit., 7 atk. kam.) po 11, Fernando Salsamendi 10 (5/10 dvit., 6 atk. kam.).