Nuo pirmųjų minučių dominavęs „Perlas“ namuose susitvarkė su „Steku“

2023-02-11 21:20
Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Užtikrintą pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse pasiekė Vilkaviškio „Perlo“ (12-19) krepšininkai. Šarūno Zablockio auklėtiniai namuose 80:64 (24:10, 18:15, 24:20, 14:19) įveikį Vilniaus „Steką“ (14-17).

12
22
3
100%
2/2

Šeimininkai į priekį šovė nuo pirmųjų susitikimo akimirkų, nesužaidus nė pilnų 3 minučių Vilkaviškio klubas susikrovė 7 taškų pranašumą (9:2). Kėlinį „Perlas“ užbaigė atkarpa 5:0 bei po 10 minučių pirmavo užtikrintai – 24:10.

Antrajame kėlinyje aikštelėje virė apylygi kova, tačiau svečiams iš Vilniaus prie varžovų priartėti nepavyko. Antrąjį ketvirtį dvitaškiu uždarė Rokas Stankevičius, o komandos į pertrauką išėjo šeimininkams pirmaujant 42:25.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštėje nesikeitė, Vilkaviškio ekipa ir toliau iniciatyvą laikė savo rankose bei prieš lemiamą kėlinį pirmavo 21 taško persvara (66:45).

Paskutiniame ketvirtyje „Perlas“ ėmė triuškinti varžovus, kėlinio pradžioje šeimininkų pranašumas pasiekė 30 taškų ribą (75:45). „Stekui“ vėliau pavyko priartėti prie varžovų, tačiau pergalė buvo jau nutolusi.

Vilkaviškio komandai Modestas Žaunieriūnas per 27 minutes pelnė 12 taškų (5/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Rokas Stankevičius, per 25 minutes pelnęs 14 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit.). Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 16 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Augustas Šuliauskas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 16 taškai (1/2 dvitaškiai, 4/9 trit., 2/2 baudų metimai), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvuss perdavimas bei 11 naudingumo balų.

„Perlas“: Rokas Stankevičius (5/8 dvit., 8 atk. kam.) ir Augustine'as Ene (4/5 dvit., 2/5 trit., 9 atk. kam.) po 14, Modestas Žaunieriūnas 12 (5/7 dvit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Jonas Levickas 11 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Amandas Urkis 10 (2/4 trit.), Mantvydas Žukauskas 7 (6 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Stekas“: Augustas Šuliauskas 16 (4/9 trit.), Justas Sinica 13 (5/9 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam.), Steponas Žilakauskis 11 (4/7 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam., 6 per. kam.), Paulius Semaška 8 (4/8 dvit., 0/6 trit., 4 kld.).