„Delikatesas“ namuose įveikė kretingiškius

2023-02-11 17:56
Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Corey Boydas surengė rezultatyvų pasirodymą ir jo vedamas Joniškio „Delikatesas“ (14-18) iškovojo keturioliktąją pergalę „7bet-NKL“. Žilvino Petraičio auklėtiniai savo aikštėje 90:75 (32:12, 19:24, 23:23, 16:16) įveikė „Kretingą-VR Servisas“ (11-20).

26
24
47%
8/17
11

Joniškio komandai C. Boydas per 30 minučių pelnė 26 taškus (8/17 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Galingai rungtynes pradėjęs „Delikatesas“ jau po pirmųjų penkių žaidimo minučių susikrovė dviženklę persvarą (20:3), kurią išsaugojo iki ilgosios pertraukos (51:36).

Trečiojo kėlinio pradžioje Valerijus Anisimovas dvitaškiu su pražanga kirpo kretingiškių atsilikimą iki 8 taškų (45:53), tačiau kitoje aikštės pusėje C. Boydas pelnė 7 taškus paeiliui ir Joniškio ekipa vėl pabėgo į priekį (60:47) bei arčiau varžovų nebeprisileido.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė geriausią sezono mačą sužaidęs Valerijus Anisimovas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 17 taškų (7/9 dvit., 3/5 baud.), 10 atkovotų kamuolių bei 25 naudingumo balai.

Iki šiol jo geriausi sezono pasiekimai buvo 15 taškų, 9 atkovoti kamuoliai ir 20 naudingumo balų.

Martynas Mažeika per 31 minutę pelnė 11 taškų (1/8 dvit., 1/4 trit., 6/7 baud.).

„Delikatesas“: Corey Boydas 26 (8/17 dvit., 3/5 trit., 11 atk. kam., 4 kld.), Šarūnas Kulevičius 18 (4/8 trit., 3 per. kam.), Povilas Gaidys 15 (3/7 dvit., 1/6 trit., 6/6 baud., 10 atk. kam., 4 kld.), Darionas Rackley 14 (3/6 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Fernando Salsamendi 12 (2/3 trit., 7 atk. kam.).

„Kretinga-VR Servisas“: Aleksandras Misiatsas 19 (5/6 dvit., 3/4 trit.), Valerijus Anisimovas 17 (7/9 dvit., 10 atk. kam., 3 blok., 25 naud.), Martynas Mažeika 11 (1/8 dvit., 6/7 baud., 4 rez. perd., 4 kld.), Maksymas Lutsenko (3/10 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Arnas Pilipavičius po 9.