Įspūdingai išsigelbėjęs „Perlas“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

2023-01-17 20:11
Nuotr.: Vilkaviškio Perlas
Nuotr. Vilkaviškio Perlas

Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate pasiekė Vilkaviškio „Perlo“ (10-16) krepšininkai, kuriems tai buvo trečiasis laimėtas mačas iš eilės.

20
16
71%
5/7
2

Šarūno Zablockio auklėtiniai namų aikštelėje 73:72 (16:22, 17:17, 19:13, 21:20) palaužė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (5-21).

Atkakliai besiklosčiusį mačą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pirmąjį kėlinį laimėjo 22:16. Klaipėdiečiai 6 taškų persvarą išsinešė ir į ilgąją pertrauką (39:33).

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau sužaidė „Perlas“, kuris ketvirtį laimėjo 19:13. Prieš lemiamą kėlinį švieslentė rodė visišką lygybę – 52:52.

Ketvirtajame kėlinyje reikalai sėkmingiau klostėsi pajūrio krepšininkams, jie likus 51 sek. pirmavo 6 taškais (71:65). Tačiau tuomet Rokas Stankevičius smeigė tolimą metimą, o „Neptūno-Akvaservis“ klaidą dviem taikliais baudos metimais pervertė Modestas Žaunieriūnas ir šeimininkų deficitas likus 17 sek. siekė vos 1 tašką (70:71).

Vilkaviškio komanda ėmėsi pražangų taktikos, prie baudų metimų linijos likus 14 sek. nusiųstas buvo Gediminas Leščiauškas. Klaipėdietis pataikė vieną metimą iš dviejų bei padvigubino komandos pranašumą (72:70).

Alfredo Kaniavos auklėtiniai taip pat ėmėsi pražangų taktikos. Likus 9 sek. baudų mesti stojo Žaunieriūnas, krepšininkas pataikė pirmąjį metimą, antrasis metimas skriejo pro šalį, o kovą dėl kamuolio laimėjo Klaidas Metrikis, kuris pelnė taškus iš po krepšio (73:72).

Klaipėdiečiai atsakymui turėjo 8 sek., tačiau Leščiausko tritaškis skriejo pro šalį ir „Perlas“ šventė trečiąją pergalę iš eilės.

Vilkaviškio komandai Žaunieriūnas per 28 minutes pelnė 20 taškų (1/3 dvit., 5/7 trit., 3/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Matas Repšys, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 20 taškų (8/16 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

„Perlas“: Modestas Žaunieriūnas 20 (5/7 trit.), Klaidas Metrikis 12 (4/6 dvit.), Mantvydas Žukauskas (2/6 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.) ir Rokas Stankevičius (2/5 trit., 7 atk. kam., 5 kld.) po 11.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 20 (8/16 dvit., 11 atk. kam.), Arnas Knystautas 18 (4/8 trit.), Gediminas Leščiauskas 10 (3/10 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Kristupas Keinys 9 (1/5 trit., 8 atk. kam.).