R. Stankevičiaus šūvis palaužė „Delikatesą“

2023-01-14 18:45
Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Rokas Stankevičius pataikė lemiamą metimą, o Vilkaviškio „Perlas“ (9-16) iškovojo dramatišką pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

8
14
2
3

Šarūno Zablockio auklėtiniai namie 77:76 (16:23, 21:16, 19:22, 21:15) parklupdė Joniškio „Delikatesą“ (10-16) ir laimėjo antrą sykį paeiliui.

Likus 3 minutėms iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus – 71:71. Tada Šarūnas Kulevičius pataikė dvitaškį, bet 4 taškų atsakymą pateikė Moussa Mayaki (75:73).

Vis tik Vilius Valuntonis netrukus tolimu metimu vėl persvėrė rezultatą į kitą pusę (76:75), tačiau likus 37 sekundėms lemiamą dvitaškį įmetė Rokas Stankevičius (77:76).

Per likusį laiką „Delikatesas“ nebesurengė rezultatyvios atakos, o šeimininkai galiausiai šventė pergalę.

Vilkaviškio komandai Modestas Žaunieriūnas per 30 minučių pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Š. Kulevičius, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 24 taškai (6/10 dvit., 3/6 trit., 3/5 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 31 naudingumo balas.

„Perlas“: Modestas Žaunieriūnas 15 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Moussa Mayaki 11 (5/8 dvit., 3 per. kam.), Klaidas Metrikis (2/7 trit.) ir Rokas Stankevičius (5/8 dvit., 5 atk. kam., 4 per. kam., 4 kld.) po 10, Amandas Urkis ir Gytis Mačionis (4/5 dvit.) po 8, Augustine'as Ene 7 (2 blok.).

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 24 (6/10 dvit., 3/6 trit., 8 atk. kam., 3 per. kam., 31 naud.), Povilas Gaidys 21 (4/9 dvit., 2/5 trit., 7/8 baud., 7 atk. kam.), Fernando Salsamendi 8, Darionas Rackley 7 (5 rez. perd., 5 kld.).