K. Babušio ir S. Jasaičio vedama „M Basket“ atlaikė telšiškių šturmą

2023-01-12 20:45

Mažeikių „M Basket“ (14-11) iškovojo skambią keturioliktąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai namie 76:67 (22:18, 21:17, 17:16, 16:16) nubloškė „Telšius“ (20-5), kurie vertėsi be Ovidijaus Kaminskio.

Visą mačą pirmavę mažeikiškiai trečiajame kėlinyje įgijo rekordinę 13 taškų persvarą (51:38), tačiau likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos Ignas Razutis tritaškiu kirpo telšiškių atsilikimą vos iki 4 taškų (60:64).

Vis tik tada Simas Jasaitis ir Ginas Mulevičius pataikė po dvitaškį, Šarūnas Valunta įmetė tolimą metimą, o „M Basket“ atstatė dviženklį pranašumą (71:60).

Per likusias 4 minutes telšiškiai iš duobės nebeišlipo.

Mažeikių komandai Karolis Babušis per 29 minutes pelnė 18 taškų (2/3 dvit., 3/9 trit., 5/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 18 naudingumo balų.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė I. Razutis, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 15 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit.), 3 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

„M Basket“: Karolis Babušis 18 (3/9 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Simas Jasaitis 16 (5/5 dvit., 2/3 trit.), Jokūbas Rubinas (4/4 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Ginas Mulevičius (2/6 trit.) po 11.

„Telšiai“: Ignas Razutis 15 (3/5 trit., 8 rez. perd., 3 per. kam.), Tomas Rimša 14 (4/4 dvit., 2/4 trit., 4 kld.), Mindaugas Norkus 13 (6/10 dvit.), Deividas Rasys ir Laurynas Kaveckis (4/6 dvit.) po 8, Vilius Pocius 7 (7/10 baud., 3 per. kam.).