„Rytas-2“ principiniame derbyje palaužė žalgiriečius

2023-01-07 19:04
Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Vilniaus „Rytas-2“ (7-16) sužaidė įspūdingą trečiąjį kėlinį ir užtikrintai laimėjo principinį derbį „7bet-NKL“ čempionate.

Andriaus Šležo auklėtiniai namie 77:53 (19:13, 16:17, 21:6, 21:17) palaužė Kauno „Žalgirį-2“ (19-5).

Žalgiriečiai mynė vilniečiams ant kulnų iki ilgosios pertraukos (30:35). Visgi trečiajame kėlinyje šeimininkai supančiojo kauniečius gynybos gniaužtuose – per ketvirtį leido pelnyti vos 6 taškus, o patys spurtavo bei susikrovė rekordinę 20 taškų persvarą (56:36).

Po šio nokdauno svečiai iš Kauno per lemiamą kėlinį rimtesnio pasipriešinimo nebesukūrė.

Vilniaus komandai Adas Šimonis per 28 minutes pelnė 24 taškus (1/4 dvit., 6/11 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Motiejus Krivas, kurio sąskaitoje per 19 minučių buvo 6 taškai (2/4 dvit., 2/2 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 15 naudingumo balų.

„Rytas-2“: Adas Šimonis 24 (6/11 trit., 3 per. kam.), Arnas Adomavičius 16 (4/9 dvit., 8/10 baud., 5 atk. kam., 5 kld.), Andreas Kalogiros (2/4 trit., 5 atk. kam., 4 kld.) ir Modestas Babraitis (4 per. kam.) po 8, Kristupas Smirnovas 7.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka (3/7 trit.) ir Liutauras Lelevičius (6/6 baud.) po 9, Aleksas Bieliauskas 7 (8 atk. kam.).