Kretingiškių lyderį pristabdžiusi „M Basket“ pratęsė pergalių seriją

2023-01-07 18:22

Martyną Mažeiką pristabdžiusi Mažeikių „M Basket“ (13-10) komanda triumfavo „7bet-NKL“ pirmenybėse.

21
35
13
67%
10/15

Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai namie 77:63 (16:11, 31:13, 14:23, 16:16) įveikė „Kretingą-VR Servisas“ (9-15) ir laimėjo trečią sykį paeiliui.

Šeimininkai puikiai sužaidė antrąjį ketvirtį, kurį laimėjo 31:13, ir į ilgąją pertrauką išsinešė 23 taškų persvarą (47:24).

Nors antroje rungtynių pusėje svečiai iš Kretingos įjungė aukštesnę pavarą, bet arčiau kaip per 14 taškų jiems priartėti nebepavyko ir „M Basket“ šventė pergalę.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Karolis Guščikas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 21 taškas (10/15 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 35 naudingumo balai.

Kretingos komandai Raidas Nacius per 26 minutes pelnė 18 taškų (4/4 dvit., 3/5 trit., 1/2 baudų metimai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 26 naudingumo balus.

„Kretinga-VR Servisas“: Raidas Nacius 18 (4/4 dvit., 3/5 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 26 naud.), Rytis Zabita 13 (6/11 dvit., 7 atk. kam.), Martynas Mažeika (1/8 dvit., 8/9 baud., 7 atk. kam., 3 per. kam., 6 kld.) ir Maksymas Lutsenko (2/6 trit.) po 10.

„M Basket“: Karolis Guščikas 21 (10/15 dvit., 13 atk. kam., 2 blok., 35 naud.), Mindaugas Motuzas 14 (4/6 trit.), Karolis Babušis 10 (1/5 trit.), Šarūnas Valunta 8 (2/2 trit.), Artūras Jomantas 7.