„Sūduva-Mantinga“ 21 taško persvara pranoko „Šilutę“

2022-12-17 18:43
Nuotr.: Lukas Šeputis
Nuotr. Lukas Šeputis

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (15-3) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.

22
37
4
100%
5/5

Tomo Gaidamavičiaus treniruojamas Marijampolės klubas namuose 99:78 (27:22, 26:14, 27:22, 19:20) nugalėjo „Šilutę“ (11-10) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Marijampoliečiai dviženklį pranašumą įgijo dar antrojo ketvirčio pradžioje po Evaldo Džiaugio 4 taškų paeiliui (34:24), o rekordinę 26 taškų persvarą pasiekė ketvirtajame kėlinyje (92:66).

Marijampolės komandai E. Džiaugys per 32 minutes pelnė 22 taškus (7/10 dvit., 1/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 37 naudingumo balus.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Yevhenas Balabanas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 23 taškai (5/7 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Džiaugys 22 (7/10 dvit., 5/5 baud., 9 atk. kam., 4 per. kam., 37 naud.), Tautvydas Kliučinykas (4/7 dvit., 3/7 trit., 8 rez. perd.) ir Aurelijus Pukelis (8/10 dvit., 6 atk. kam.) po 18, Marijus Užupis 12 (2/9 trit., 9 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 10 (5 rez. perd.), Augustas Merkys 9 (3/5 trit.), Paulius Beliavičius 8 (2/5 trit., 4 rez. perd.).

„Šilutė“: Yevhenas Balabanas 23 (5/7 dvit., 4/6 trit., 5 atk. kam.), Joshua Alexanderis (5/10 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.) ir Jalenas Warrenas (3/5 trit.) po 11, Julius Liesis 10 (2/5 trit.), Eduardas Targonskis 9 (5 kld.).