Lemiamas J. Warreno šūvis nulėmė „Šilutės“ pergalę prieš „Vytį-VDU“

Jalenas Warrenas vėl tapo „Šilutės“ (11-9) herojumi „7bet-NKL“ čempionate.

30%
3/10
83%
5/6

Likus paskutinei rungtynių sekundei amerikietis pataikė įspūdingą metimą, o jo atstovaujama „Šilutė“ namie 73:71 (14:17, 24:20, 20:14, 15:20) palaužė „Vytį-VDU“ (12-6) ir laimėjo antrą sykį paeiliui.

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos Titas Januševičius baudomis išlygino rezultatą – 69:69, tačiau kitoje aikštėje šeimininkus į priekį išvedė J. Warrenas (71:69).

Tiksint paskutinėms 25 sekundėms Augustas Mikštas pateikė atsakymą ir vėl sugrąžino lygybę (71:71), bet paskutinė ataka atiteko „Šilutei“.

Lemiamoje atakoje J. Warrenas išsikeitė su Karoliu Kokoška ir paleido pergalingą metimą atšokus.

J. Warrenas per 30 minučių surinko 20 taškų (5/9 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), atkovotą kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas bei 15 naudingumo balų.

Šilutės komandai Karolis Sapiega per 29 minutes pelnė 22 taškus (4/5 dvit., 3/10 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė Gabrielius Čelka, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 9 taškai (3/5 dvit., 1/1 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 13 naudingumo balų.

„Šilutė“: Karolis Sapiega 22 (4/5 dvit., 3/10 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam.), Jalenas Warrenas 20 (5/9 dvit., 2/5 trit.), Yevhenas Balabanas 9 (9 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 14 (1/7 trit., 5/5 baud.), Rokas Mačiulis 11 (2/7 trit.), Gabrielius Čelka 9 (5 atk. kam.), Eimantas Žilius ir Karolis Kokoška (2/7 trit.) po 8, Augustinas Mikštas 7 (3/8 dvit., 7 atk. kam.).