Atsidarė: Dublerių akistatoje – pirmasis „Neptūno-Akvaservis“ triumfas

2022-11-17 21:21
Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (1-12) dublerių akistatoje iškovojo pirmąją „7bet-NKL“ sezono pergalę.

20
23
50%
6/12
67%
2/3

Klaipėdos klubas išvykoje 90:79 (21:16, 24:19, 16:22, 29:22) įveikė Vilniaus „Rytą-2“.

Nuo pat pradžios rungtynių vadeles paėmę klaipėdiečiai diktavo žaidimo ritmą ir neleido Vilniaus komandai nė vieno sykio išsiveržti.

Tiesa, likus 6 minutėms iki mačo pabaigos Modestas Babraitis tritaškiu nukirpo deficitą iki 5 taškų (67:72), tačiau kitoje aikštės pusėje atsakymą pateikė Gabrielius Mažeika, o vėliau ir Gediminas Leščiauskas (76:67).

Tiksint paskutinėms 39 sekundėms Andreas Kalogiros tolimu metimu vėl priartino šeimininkus prie Klaipėdos ekipos (79:86), bet per likusį laiką jiems perlaužti nebepavyko.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Matas Repšys, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 20 taškų (6/12 dvit., 2/3 trit., 2/3 baud.), 11 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 23 naudingumo balai.

Vilniaus komandai M. Babraitis per 27 minutes pelnė 18 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Rytas-2“: Modestas Babraitis 18 (2/4 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam.), Andreas Kalogiros 16 (5/8 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam.), Adas Šimonis 12 (3/8 dvit., 2/9 trit.), Lukas Valantinas 8 (4/8 dvit.), Augustinas Kiudulas 7 (5/6 baud.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 20 (6/12 dvit., 2/3 trit., 11 atk. kam.), Gabrielius Mažeika 16 (4/11 dvit., 2/3 trit., 12 atk. kam., 4 rez. perd.), Jonas Paukštė 12 (4/5 dvit., 8 atk. kam.), Gediminas Leščiauskas 10 (6/7 baud.), Kristupas Keinys 9 (3/7 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.), Aringas Brazauskas 8 (2/4 trit.).