Legionierių traukiamas „Delikatesas“ įveikė „Steką“

2022-11-17 20:11
Nuotr.: L.šeputis
Nuotr. L.šeputis

Legionierių traukiamas Joniškio „Delikatesas“ (4-8) iškovojo ketvirtąją pergalę „7bet-NKL“. Žilvino Petraičio auklėtiniai savo aikštėje 90:72 (23:17, 18:17, 24:15, 25:23) nugalėjo Vilniaus „Steką“ (5-6).

27
29
3
80%
4/5

Joniškio komandai Fernando Salsamendi per 30 minučių pelnė 27 taškus (6/10 dvit., 4/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

Corey Boydas pridėjo 19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Pirmoje rungtynių pusėje mačo kontrolę perėmęs Joniškio klubas iki ilgosios pertraukos įgijo trapų 7 taškų pranašumą (41:34).

Trečiajame ketvirtyje sugrįžę ant parketo „Delikateso“ krepšininkai tęsė pradėtus darbus – spurtavo 14:1 ir po Dariono Rackley dvitaškio „Stekas“ atsidūrė pavojingoje situacijoje (35:55).

Vilniečiai per likusį pusantro kėlinio dar bandė priešintis, tačiau jų pastangų nepakako iškovoti pergalei.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Karolis Brusokas, kurio sąskaitoje per 18 minučių buvo 9 taškai (3/4 dvit., 3/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 14 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Fernando Salsamendi 27 (6/10 dvit., 4/5 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam., 29 naud.), Corey Boydas 19 (9/13 dvit., 10 atk. kam., 2 blok.), Povilas Gaidys 14 (2/6 trit., 6 atk. kam.), Šarūnas Kulevičius 13 (3/7 trit., 4 rez. perd.), Darionas Rackley 9 (8 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Stekas“: Mantas Šerkšnas 15 (5/8 trit.), Paulius Semaška 10 (4 rez. perd., 4 kld.), Karolis Brusokas 9 (2 blok.), Tadas Rinkūnas 8, Lukas Pivoriūnas 7.