Atkakliai kovojusi „Šilutė“ turėjo pripažinti „Perlo“ pranašumą

2022-11-17 20:35
Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Po atkaklios „7bet-NKL“ kovos Vilkaviškio „Perlas“ (6-7) sugrįžo į pergalių kelią. Šarūno Zablockio auklėtiniai išvykoje 73:69 (21:14, 25:15, 6:18, 21:22) palaužė „Šilutę“ (6-6).

20
28
8
100%
6/6

Iki ilgosios pertraukos į 17 taškų duobę patekusi „Šilutė“ neketino pasiduoti. Gynybą suaktyvinę šeimininkai pirmąsias 6 trečiojo kėlinio minutes „Perlui“ leido pelnyti vos du taškus, o patys spurtavo – per šią atkarpą pridėjo 14 taškų bei smarkiai priartėjo (43:48).

Likus 2 minutėms iki mačo pabaigos Aidas Kavaliauskas baudų metimais vėl atstatė dviženklę „Perlo“ persvarą, tačiau Jalenas Warrenas įsūdė tritaškį ir dvitaškį, Yevhenas Balabanas pridėjo dar vieną dvitaškį, Edgaras Preibys sumetė baudų metimus ir svečiai vėl kvėpavo Vilkaviškio ekipai į nugaras (69:73).

Vis tik per likusias 38 sekundes „Šilutės“ žaidėjų metimai skriejo pro šalį, o „Perlas“ triumfavo.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Aidas Kavaliauskas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 20 taškų (4/7 dvit., 2/6 trit., 6/6 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

Šilutės komandai Yevhenas Balabanas per 34 minutes pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 0/3 trit., 4/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei surinko 24 naudingumo balus.

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 20 (5/8 dvit., 2/6 trit.), Yevhenas Balabanas 16 (6/10 dvit., 8 atk. kam.), Julius Liesis 10 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Eduardas Targonskis 8 (2/4 trit.), Edgaras Preibys 7 (5/8 baud., 4 rez. perd.).

„Perlas“: Aidas Kavaliauskas 20 (4/7 dvit., 2/6 trit., 6/6 baud., 8 rez. perd., 28 naud.), Rokas Stankevičius 18 (8/13 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.), Augustine'as Ejike Ene 9 (3/5 trit.), Gytis Mačionis 8 (2/3 trit., 4 rez. perd.), Ernestas Naruševičius 7.