Puolime dominavę marijampoliečiai parsivežė pergalę iš Vilniaus

2022-11-05 19:58
Nuotr.: T.Matijoška
Nuotr. T.Matijoška

Septintąją pergalę „7bet-NKL“ lygoje iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ krepšininkai (7-2).

17
21
71%
5/7
9

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išvykoje 99:92 (27:17, 27:36, 27:22, 18:17) nugalėjo Vilniaus „Steką“ (4-5).

Puikiai puolime žaidę marijampoliečiai pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę taškų persvarą. Po pirmųjų 10 minučių sūduviečiai pirmavo 27:17.

Antrame ketvirtyje „Stekui“ ir toliau kilo bėdų gynyboje, tačiau patys vilniečiai užsikūrė puolime ir per kėlinį surinko 36 taškus bei deficitą prieš ilgąją pertrauką sumažino iki minimalaus (53:54).

Trečiajame kėlinyje aikštėje vyko atkakli kova, į lemiamą ketvirtį svečiai atsinešė 6 taškų pranašumą (81:75).

Likus 2 su puse minutės iki rungtynių pabaigos komandas skyrė 4 taškai. „Sūduva-Mantinga“ pirmavo 94:90. Tačiau per likusias 150 sekundžių vilniečiai pelnė vos 2 taškus ir turėjo pripažinti svečių pranašumą.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 19 minučių buvo 17 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 5/7 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 21 naudingumo balas.

Vilniaus komandai Paulius Semaška per 33 minutes pelnė 29 taškus (8/14 dvit., 3/6 trit., 4/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko 41 naudingumo balą.

„Stekas“: Paulius Semaška 29 (8/14 dvit., 3/6 trit., 5 atk. kam., 13 rez. perd., 41 naud.), Mantas Šerkšnas 22 (4/6 trit.), Karolis Brusokas 16 (7/11 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.), Tadas Rinkūnas 13 (3/5 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis (2/4 trit., 5/7 baud., 9 atk. kam., 4 kld.) ir Paulius Beliavičius (5/6 trit.) po 17, Evaldas Džiaugys 14 (6/7 dvit.), Justas Nausėdas 11 (2/6 trit.), Tautvydas Kliučinykas 10 (4/4 dvit., 9 rez. perd., 4 per. kam.), Žygimantas Šimonis (3/8 trit.) ir Marijus Užupis po 9, Viktors Iljins 8 (2/6 trit., 7 atk. kam., 2 blok.).