Sezono tritaškių rekordą užfiksavęs „Vytis-VDU“ nupūtė klaipėdiečius

2022-11-05 17:51
Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

„Vytis-VDU“ (4-1) užfiksavo „7bet-NKL“ sezono tritaškių rekordą ir šventė ketvirtąją pergalę čempionate.

17
22
12
58%
7/12

Eriko Kučiausko treniruojamas klubas namie 97:71 (23:18, 23:23, 19:15, 32:15) uraganiniu puolimu nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (0-10).

„Vyčio-VDU“ krepšininkai pataikė net 20 iš 38 tritaškių ir pagerino šio sezono rekordą. Iki šiol daugiausiai tolimų metimų per vienerias rungtynes buvo įmetusi „Telšių“ ekipa (18). Tai jie buvo pasiekę rungtynėse su „Kretinga VR-Servisas“.

Prie šio rekordo svariausiai prisidėjo Titas Januševičius, įsūdęs 6 iš 10 tritaškių. Jis taip pat pataikė 2 iš 5 dvitaškių ir galop per 26 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Be to, T. Januševičiui tai irgi karjeros rekordas „7bet-NKL“ čempionate. Ankstesnis jo pasiekimas – 5 pataikyti tolimi metimai.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai spurtavo 15:5 ir susikrovė dviženklę persvarą (59:46), kurią per lemiamą kėlinį dar labiau padidino ir saugiai uždarė rungtynes.

Nugalėtojams Augustinas Mikštas per 20 minučių pelnė 17 taškų (7/12 dvit., 1/3 trit., 0/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių bei surinko 22 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Arnas Knystautas, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 11 taškų (4/7 dvit., 1/2 trit.), atkovotas kamuolys, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 13 naudingumo balų.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 22 (6/10 trit., 5 atk. kam.), Augustinas Mikštas 17 (7/12 dvit., 12 atk. kam.), Rokas Mačiulis 14 (4/6 trit.), Gabrielius Čelka 11 (3/3 trit., 5 rez. perd.), Erikas Jermolajevas 8, Simonas Kriaučiūnas 7 (5 rez. perd.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 15 (3/7 dvit., 2/5 trit., 4 kld.), Matas Repšys 13 (3/11 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.), Arnas Knystautas 11 (4/7 dvit., 8 rez. perd., 5 kld.), Kristupas Keinys 10 (4/6 dvit., 5 atk. kam., 5 kld.), Aringas Brazauskas 9 (5 atk. kam.), Kristupas Leščiauskas 7.