Galingai žaidęs legionerius atnešė „Delikatesui“ pirmąją sezono pergalę

2022-10-15 18:01

Legionieriaus vedamas Joniškio „Delikatesas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

29
37
2
100%
4/4

Žilvino Petraičio auklėtiniai išvykoje 89:65 (19:18, 24:15, 17:20, 29:12) įveikė Mažeikių „M Basket“ (1-3) krepšininkus.

Svečių iš Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Fernando Sanchesas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 29 taškai (8/15 dvit., 3/3 trit., 4/4 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 37 naudingumo balai.

Mažeikių komandai Ginas Mulevičius per 33 minutes pelnė 14 taškų (5/5 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Joniškiečiai į priekį pabėgo antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet laimėjo atkarpą 13:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą (43:31).

Trečiąjį rungtynių kėlinį laimėję šeimininkai šiek tiek sumažino deficitą ir į lemiamą rungtynių ketvirtį žengė turėdami 7 taškų atsilikimą (53:60). Visgi galingai ketvirtąjį kėlinį laimėję (29:12) „Delikateso“ krepšininkai Mažeikiuose šventė triuškinančią pergalę.

„M Basket“: Ginas Mulevičius 14 (5/5 dvit.), Karolis Babušis 13 (2/6 trit., 3 per. kam.), Artūras Jomantas 10 (4/9 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Edi Sinadinovičius (1/7 trit., 4 rez. perd.) ir Moussa Mayakis (3/10 dvit.) po 9.

„Delikatesas“: Fernando Sanchesas 29 (8/15 dvit., 3/3 trit., 8 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok., 37 naud.), Vilius Valuntonis (3/6 trit.) ir Corey Dashonne'as Boydas (6/10 dvit., 16 atk. kam., 4 kld., 28 naud.) po 15, Vilius Akučka 12 (4/5 trit.), Justinas Norkus 8.