Lemiamu metu neklydęs R. Stankevičius padėjo „Perlui“ pranokti Mažeikius

2022-10-13 20:04
Nuotr.: D.Petraitis
Nuotr. D.Petraitis

Rokas Stankevičius surengė solidų pasirodymą ir jo vedamas Vilkaviškio „Perlas“ (1-2) pirmą kartą triumfavo naujame „7bet-NKL“ sezone.

19
25
11
100%
5/5

Šarūno Zablockio auklėtiniai tarp savų sienų 83:76 (19:25, 29:19, 13:15, 22:17) pranoko Mažeikių „M Basket“ (1-2) klubą.

R. Stankevičius per 33 minutes pelnė 19 taškų (4/9 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

Likus 70 sekundžių iki mačo pabaigos Artūra Jomantas sumetė baudas ir nukirpo Mažeikių ekipos deficitą iki 5 taškų (72:77), Rokas Stankevičius pateikė atsakymą, bet Karolis Babušis įmetė tritaškį su pražanga (76:79).

Tiksint paskutinėms 27 sekundėms „M Basket“ komanda ėmėsi pražangų strategijos, tačiau R. Stankevičius realizavo baudų metimus (81:76), Artūras Jomantas prametė tolimą metimą, o tas pats R. Stankevičius rungtynėse padėjo tašką (83:76).

Svečius bandė tempti legionierius Moussa Mayaki, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 19 taškų (8/13 dvit., 3/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai bei 19 naudingumo balų.

„Vilkaviškis“: Rokas Stankevičius 19 (4/9 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud., 11 atk. kam., 25 naud.), Augustine'as Ene (3/7 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 3 blok.) ir Jonas Levickas (6/7 dvit., 6 atk. kam.) po 12, Aidas Kavaliauskas 10 (2/2 trit., 7 rez. perd., 4 kld.), Gytis Mačionis ir Povilas Gaidys (5 atk. kam.) po 7.

„M Basket“: Moussa Mayaki 19 (8/13 dvit., 6 atk. kam.), Edi Sinadinovičius 15 (5/7 trit., 6 rez. perd., 6 kld.), Simas Jasaitis 13 (3/5 trit.), Artūras Jomantas 11 (5/8 dvit., 6 rez. perd.), Karolis Babušis 9.