Jasaičio ir Babušio tandemas išrašė „Stekui“ pirmąjį pralaimėjimą

2022-10-08 17:52

Simas Jasaitis ir Karolis Babušis žaidė rezultatyviai, o jų atstovaujamas Mažeikių „M Basket“ (1-1) klubas pasiekė pirmąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Osvaldo Kurausko auklėtiniai tarp savų sienų 75:65 (18:10, 17:15, 17:19, 23:21) parklupdė Vilniaus „Steką“ (1-1).

S. Jasaitis per 23 minutes pelnė 16 taškų (4/7 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

Tuo metu K. Babušis per 30 minučių pelnė 15 taškų (2/5 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, padarė 4 klaidas bei surinko 12 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Mantas Šerkšnas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 19 taškų (6/7 dvit., 1/7 trit., 4/6 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 perimti kamuoliai, 2 klaidos bei 18 naudingumo balų.

Antrajame kėlinyje Mažeikių komanda spurtavo 13:0 ir įgijo 14 taškų persvarą (31:17), tačiau vilniečiai nepasidavė ir prieš lemiamą ketvirtį kirpo deficitą iki vienženklio (44:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Justas Sinica dvitaškiu dar labiau priartino „Steką“ prie šeimininkų (46:52), bet kitoje aikštės pusėje K. Babušis sumetė baudas, o Šarūnas Valunta realizavo dvitaškį (56:46).

Per likusį laiką „M Basket“ išlaikė saugų atstumą ir galop triumfavo.

„M Basket“: Simas Jasaitis (4/7 dvit., 2/2 trit., 7 atk. kam.) 16, Karolis Babušis (2/4 trit., 5/6 baud., 4 kld.) 15, Mindaugas Motuzas 12 (2/3 trit.), Artūras Jomantas 10 (2/3 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Edi Sinadinovičius 9.

„Stekas“: Mantas Šerkšnas 19 (6/7 dvit., 1/7 trit., 5 atk. kam.), Justas Maceikis 15 (6/7 dvit.), Tadas Rinkūnas 8 (2/6 trit.), Paulius Semaška 7.