Pirmosiose serijos rungtynėse „Vytis“ šaltkraujiškai sutriuškino „Kuršius“

„7bet-NKL“ čempionate Šakių „Vytis“ atkrintamąsias pradėjo triuškinama pergale.

18
7
67%
6/9

Eriko Kučiausko vadovaujama komanda išvykoje 85:56 (25:14, 26:10, 16:12, 18:20) sutriuškino Palangos „Kuršius“ ir išsiveržė aštuntfinalyje iki trijų pergalių 1-0.

Šiose rungtynėse Palangos komandai negalėjo padėti Karolis Sapiega.

Palangiškiams tragiškai nekrito tritaškiai – jie pataikė 2 tolimus metimus iš 14 (14,3 proc.), o „Vytis“ jų realizavo 12 iš 25 (48 proc.).

Abi komandos dažnai klydo – palangiškiai padarė 21 klaidą, o „Vytis“ baigė mačą su 17.

Nuo pat rungtynių pradžios Šakių komanda diktavo žaidimo ritmą, o po pirmojo kėlinio jau turėjo dviženklį pranašumą (25:14).

Antrajame kėlinyje situacija aikštėje nesikeitė – „Vytis“ spurtavo 8:0 ir po Marijaus Užupio dvitaškio persvara išaugo iki 26 taškų (48:22).

Po ilgosios pertraukos „Kuršiai“ krito į dar didesnę duobę – deficitas pasiekė 36 taškus (41:77) ir antroji rungtynių pusė tapo tik formalumas.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė Augustinas Mikštas, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 14 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), 7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Palangos komandai Ernestas Jaškus per 23 minutes pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 1/3 trit., 4/6 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas (5/9 dvit.) ir Rokas Jocys (6/6 baud., 3 per. kam.) po 12, Ernestas Jaškus 11 (3 per. kam.).

„Vytis“: Augustinas Mikštas 14 (6/9 dvit., 7 atk. kam.), Paulius Beliavičius (3/5 trit., 5 rez. perd.) ir Paulius Semaška (2/7 dvit., 2/2 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.) po 12, Marijus Užupis 10 (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Aurelijus Pukelis ir Simonas Kriaučiūnas (5 rez. perd.) po 7.