„Neptūną-Akvaservis“ įveikęs „Atletas“ aštuntfinalyje išsiveržė į priekį

2022-03-17 19:57

„7bet-NKL“ čempionate pirmąjį aštuntfinalio mačą laimėjo Kauno r. „Atletas“.

Remigijaus Bardausko auklėtiniai namuose 70:61 (18:17, 18:8, 22:16, 12:20) pranoko Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ ir išsiveržė serijoje iki trijų pergalių (1-0).

Antrojo kėlinio pradžioje „Atletas“ spurtavo 12:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (30:17), kurios „Neptūno“ dubleriams apkarpyti nepavyko – jie prametė visus 5 tritaškius ir ketvirtį pralaimėjo 8:18 (25:36).

Po ilgosios pertraukos Oskaras Pleikys ėmėsi iniciatyvos ir 4 taškais paeiliui sumažino deficitą iki 7 taškų (29:36), bet Dominykas Bučas smeigė tritaškį, Aidas Kavaliauskas pridėjo dvitaškį ir „Atletas“ vėl pabėgo į priekį (41:29), o iki kėlinio pabaigos namų komanda pasiekė ir rekordinę 17 taškų persvarą (58:41).

Visgi paskutiniame kėlinyje svečiai iš Klaipėdos sugrįžo į rungtynes – po Gabrieliaus Mažeikos baudų metimų komandas skyrė vos 6 taškai (59:65). Tačiau per likusias 4 minutes „Atletas“ pergalės iš rankų nepaleido.

Kauno r. komandai Egidijus Dimša per 25 minutes pelnė 12 taškų (5/7 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Martynas Linkevičius, per 33 minutes pelnęs 15 taškų (3/10 dvit., 3/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 17 naudingumo balų.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė O. Pleikys, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 16 taškų (6/8 dvit., 0/2 trit., 4/6 baudų), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 23 naudingumo balai.

„Atletas“: Martynas Linkevičius 15 (3/10 dvit., 3/5 trit., 10 atk. kam., 3 per. kam.), Egidijus Dimša 12 (5/7 dvit., 6 atk. kam.), Aidas Kavaliauskas 11 (6 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 9 (1/5 trit.), Dominykas Bučas 7.

„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 16 (6/8 dvit., 7 atk. kam., 4 kld.), Lukas Kreišmontas 10 (2/4 trit., 10 atk. kam., 2 blok.), Gediminas Leščiauskas (3/8 dvit.) ir Gabrielius Mažeika (1/7 trit.) po 7.