Arti trigubo dublio buvęs A. Urbonas ištempė „Sūduvą-Mantingą“ į nervingą pergalę

2022-02-26 18:12

Dramatišką mūšį „7bet-NKL“ laimėjo „Marijampolės Sūduva-Mantinga “ (30-5).

14
23
78%
7/9
8

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namie 74:68 (15:7, 16:25, 24:17, 19:19) nugalėjo Kauno r. „Atletą“ (17-17).

Likus 2 minutėms Egidijus Dimša dvitaškiu priartino svečius (64:67). Tada svarbų tritaškį smeigė Aurimas Urbonas, o kitoje atakoje Karolis Babkauskas tuo pačiu neatsakė.

Likus minutei du taškus pelnė Evaldas Džiaugys (72:64), o solidų pranašumą susikrovę šeimininkai pergalės nebepaleido.

Marijampolės ekipos gretose A. Urbonas beveik surinko Europos krepšinyje nebūdingas statistikos eilutes – trigubą dublį.

A. Urbonas per 34 minutes pelnė 14 taškų (2/2 dvit., 1/8 trit., 7/9 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Evaldas Džiaugys, per 31 minutę pelnęs 22 taškus (6/7 dvit., 2/3 trit., 4/5 baudų). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 22 naudingumo balus.

Kauno raj. ekipos gretose išsiskyrė Martynas Linkevičius, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 9 taškai (2/3 dvit., 1/6 trit., 2/2 baudų), 11 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

Marijampolės komandai šiame mače nepadėjo lyderis Šarūnas Beniušis. Taip pat nerungtyniavo Lukas Aukštikalnis.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Džiaugys 22 (6/7 dvit., 2/3 trit.), Edvinas Jezukevičius 17 (7/11 dvit., 5 atk. kam.), Aurimas Urbonas 14 (1/8 trit., 7/9 baud., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Ignas Labutis 9.

„Atletas“: Egidijus Dimša 13 (5/10 dvit., 5 atk. kam.), Karolis Babkauskas (2/6 trit., 5 atk. kam.), Martynas Linkevičius (1/6 trit., 11 atk. kam.) ir Gytis Sirutavičius po 9.