Pergalių serija tęsiasi: „Neptūno“ dubleriai palaužė „Mažeikius“

2022-02-24 20:08

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (10-24) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.

23
30
83%
10/12
8

Simono Serapino auklėtiniai namuose 83:76 (21:21, 16:16, 25:15, 21:24) nugalėjo „Mažeikių“ (11-23) krepšininkus ir iškovojo 5 pergalę iš eilės.

Trečiojo kėlinio viduryje komandas skyrė vos du taškai ir trapią persvarą turėjo klaipėdiečiai (48:46), tačiau tuomet pastarieji spurtavo 18:9 ir po Oskaro Pleikio dvitaškio ketvirtojo kėlinio pradžioje įgijo 11 taškų pranašumą (66:55).

Netrukus mažeikiškiai surengė atkarpą 5:0 ir priartėjo arčiau (66:60), tačiau tai buvo viskas. Į tai šeimininkai atsakė spurtu 8:1 ir nužygiavo į pergalę.

Klaipėdos komandai Oskaras Pleikys per 31 minutę pelnė 23 taškus (10/12 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei surinko 30 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Lukas Kreišmontas, per 32 minutes pelnęs 23 taškus (7/10 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Karolis Babušis, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 17 taškų (3/8 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 15 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas (7/10 dvit., 2/5 trit., 5 rez. perd., 28 naud.) ir Oskaras Pleikys (10/12 dvit., 8 atk. kam., 30 naud.) po 23, Matas Vaitkus 13 (1/5 trit.), Gediminas Leščiauskas 9 (3/7 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam.), Gabrielius Mažeika 7 (1/5 trit.).

„Mažeikiai“: Karolis Babušis 17 (3/8 dvit., 3/5 trit.), Mindaugas Motuzas 16 (4/9 trit.), Robert Subotkevič 11 (5/12 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jonas Paukštė 9 (4/8 dvit., 8 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas 8 (2/5 trit., 6 rez. perd.).