Įspūdingą pirmąjį kėlinį sužaidęs „Atletas“ užkopė į geriausiųjų ketvertuką

2022-01-15 18:53

Triuškinamą pergalę iškovojęs Kauno raj. „Atletas“ (15-11) po pirmosios sezono pusės rikiuojasi „7bet-NKL“ geriausiųjų ketvertuke.

„Atletas“ namie 96:64 (34:9, 28:17, 22:20, 12:18) nugalėjo „Mažeikius“ (8-17).

Jau anksčiau vietą tarp geriausių septynių ekipų po pirmosios sezono pusės užsitikrinęs „Atletas“ paskutiniajame ture aplenkė Kauno „Žalgirį-2“ ir užėmė 4-ąją vietą. Mažeikių klubas varžysis antrajame septynete.

Kauno raj. komandai Dominykas Bučas per 23 minutes pelnė 14 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 4/4 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Ignas Juškevičius, per 22 minutes pelnęs 18 taškų (7/9 dvit., 0/1 trit., 4/5 baudų). Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 22 naudingumo balus.

„Atletas“ dar pirmajame kėlinyje paklojo pamatus pergalei. 34 taškus sumetę šeimininkai sulaikė varžovus ties 9 taškų atžyma.

Įspūdingai rungtynes pradėjęs „Atletas“ nesustojo – pranašumas ne tik nenusileido žemiau 20-ies, bet trečiajame kėlinyje pasiekė rekordinę 40-ties taškų ribą (84:44).

Kauniečiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 43:28. 27 rezultatyvius perdavimus atlikę Remigijaus Bardausko auklėtiniai šioje grafoje taip pat pranoko varžovus (15).

Mažeikiai ekipos gretose išsiskyrė Modestas Žaunieriūnas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 19 taškų (2/6 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 0/1 baudų metimai), 2 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 17 naudingumo balų.

„Atletas“: Ignas Juškevičius 18 (7/9 dvit., 8 atk. kam., 5 kld.), Amandas Urkis 17 (5/7 trit.), Dominykas Bučas 14 (2/4 trit., 10 atk. kam., 25 naud.), Rolandas Alijevas 9 (1/5 trit.), Egidijus Dimša ir Arminas Puišys po 7.

„Mažeikiai“: Modestas Žaunieriūnas 19 (5/6 trit., 4 rez. perd.), Mindaugas Motuzas 14 (3/8 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 5 kld.), Vilius Valuntonis 9 (2/4 trit.).