J. Culverio traukiama „Šilutė“ triumfavo Joniškyje

2022-01-15 17:59
Nuotr.: S.Gvildys
Nuotr. S.Gvildys

Jeremiah Culveris per pirmąją rungtynių pusę pelnė 26 taškus, o jo vedama „Šilutės“ (13-12) komanda „7bet-NKL“ pasiekė lengvą pergalę.

26
26
6
43%
3/7

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai svečiuose 99:78 (32:17, 22:18, 24:22, 21:21) sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (5-21), kuris patyrė jau 11 pralaimėjimą iš eilės.

Per pirmuosius du kėlinius J. Culveris žaidė 19 minučių ir pelnė 26 taškus (8/10 dvit., 3/6 trit., 1/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius bei perėmė 6 kamuolius.

Po ilgosios pertraukos amerikietis taškų neįmetė.

Šilutiškiai su šia pergale sustiprino šansus patekti į stipresniųjų septynių komandų pogrupį, kuris tęs kovas trečiajame ir ketvirtajame ratuose. Šiuo metu „Šilutė“ užima septintąją vietą.

Artėjantį pirmadienį „Šilutė“ sužais nukeltą mačą su „Mažeikiais“ ir užbaigs antrąjį ratą.

Šilutiškiai dominavo nuo rungtynių pradžios ir po pirmojo kėlinio turėjo 15 taškų pranašumą (32:17), po antrojo – 19 taškų persvarą (54:35).

Antroji rungtynių pusė tapo formalumu.

Joniškio komandai Donnellis Cegersas per 38 minutes pelnė 27 taškus (10/18 dvit., 0/2 trit., 7/10 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Donnellis Cegersas 27 (10/18 dvit., 7/10 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 35 naud.), Žilvinas Petraitis 19 (3/7 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam.), Arūnas Rimkus 12 (4/8 dvit., 6 kld.), Darionas Rackley 9 (2/7 dvit., 7 rez. perd., 6 kld.), Martynas Tamulevičius 7.

„Šilutė“: Jeremiah Culveris 26 (8/13 dvit., 3/7 trit., 9 atk. kam., 6 per. kam., 6 kld., 26 naud.), Andrius Gaidys 18 (4/6 dvit., 2/7 trit., 5 rez. perd.), Valdas Vasylius (4/6 dvit.) ir Tomas Balčiūnas (4/9 dvit., 8 atk. kam.) po 10, Rokas Mačiulis (2/5 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) ir Mykolas Dieninis (2/4 trit.) po 8.