Spurtavę „Kuršiai“ užtikrintai iškovojo penktąją pergalę iš eilės

2021-12-09 21:02
Nuotr.: M.Miltakis
Nuotr. M.Miltakis

„7bet-NKL“ čempionate Palangos „Kuršiai“ (9-10) pratęsė pergalių seriją iki penkių.

20
26
100%
3/3
2

Povilo Šakinio auklėtiniai savo aikštėje 85:71 (18:22, 23:11, 22:17, 22:21) pranoko „Mažeikius“ (7-12).

Prieš ilgąją pertrauką „Kuršiai“ perlaužė rungtynių eigą – sukūrė spurtą 9:0 (36:31).

Trečiajame kėlinyje Palangos klubas po kelių sėkmingų išpuolių jau turėjo dviženklę persvarą (48:35).

Tačiau svečiai iš Mažeikių taip lengvai nepasidavė – surengė atsakomąjį spurtą 8:0 ir apmažino deficitą iki 5 taškų (43:48).

Lemiamame rungtynių kėlinyje „Kuršiai“ vėl įjungė aukštesnę pavarą ir nurūko į priekį (75:56), o vėliau ir šventė užtikrintą pergalę.

Palangos komandai Derekas Hanesas per 27 minutes pelnė 24 taškus (7/12 dvit., 3/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Medas Kuprijanovas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 8 taškai (3/3 dvit., 2/3 baud.), 7 atkovoti kamuoliai bei 20 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 24 (7/12 dvit., 3/3 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam., 26 naud.), Ernestas Jaškus 20 (4/5 dvit., 3/4 trit., 5 rez. perd., 2 blok., 26 naud.), Karolis Sapiega (3/4 trit., 7 atk. kam.) ir Tadas Kararinas (2/6 trit., 6 atk. kam.) po 11, Herkus Kumpys 8 (2/5 trit., 4 rez. perd.).

„Mažeikiai“: Mindaugas Motuzas (3/4 trit.), Robertas Subotkevičius (6/8 dvit., 7 atk. kam.) ir Karolis Babušis (4/8 dvit., 6/6 baud., 4 kld.) po 14, Jonas Paukštė 12 (4/5 dvit., 7 atk. kam., 6 kld.), Medas Kuprijanovas 8 (7 atk. kam.).