„Vytis“ be gailesčio sutriuškino „Kretingos“ ekipą

2021-12-09 20:07
Nuotr.: H. Augustynas
Nuotr. H. Augustynas

Šakių „Vytis“ (8-11) pataikė 16 tritaškių ir iškovojo triuškinančią pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

12
27
11
5

Eriko Kučiausko auklėtiniai savo aikštėje 107:60 (24:11, 24:16, 31:14, 28:19) be didesnio vargo įveikė „Kretingą“ (5-13).

„Vytis“ jau pirmajame kėlinyje po Redo Jakubausko tritaškio susikrovė dviženklį pranašumą (19:9), o antrajame ketvirtyje sumetę 5 iš 7 tolimus metimus persvarą padidino dvigubai (38:18).

Po ilgosios pertraukos „Kretingai“ deficito sumažinti nepavyko, nes jie pataikė 29 proc. metimų. Tuo metu namų komanda ir toliau smaginosi puolime – per kėlinį sukratė 31 tašką (79:41).

Likęs rungtynių laikas tapo formalumu.

Šakių komandai Aurelijus Pukelis per 15 minučių pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Simonas Kriaučiūnas, per 22 minutes pelnęs 18 taškų (3/4 dvit., 2/2 trit.). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Kretingos klube išsiskyrė Eimantas Žilius, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 14 taškų (4/9 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 15 naudingumo balų.

„Vytis“: Simonas Kriaučiūnas 18 (2/2 trit., 6/7 baud.), Redas Jakubauskas 15 (3/4 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Paulius Beliavičius 13 (3/5 trit.), Aurelijus Pukelis 12 (2/3 trit., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 27 naud.), Gabrielius Čelka 11 (4/4 dvit.), Paulius Semaška 9 (7 rez. perd., 4 per. kam.), Karolis Kokoška , Justas Šukelis ir Augustinas Mikštas (6 atk. kam., 4 kld.) po 7.

„Kretinga“: Eimantas Žilius 14 (4/9 dvit.), Edgaras Preibys ir Rokas Šimkevičius (3/7 trit., 5 kld.) po 11, Spenseris Mitchellas 8.