M. Šerkšno karjeros rungtynėse – „Perlo“ triumfas prieš „Šilutę“

2021-11-27 18:26

Mantas Šerkšnas pelnė 32 taškus ir jo vedamas Vilkaviškio „Perlas“ (9-6) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

32
37
90%
9/10
78%
7/9

Vilkaviškio klubas išvykoje 104:99 (32:33, 26:17, 19:23, 27:26) įveikė „Šilutės“ (7-8) krepšininkus.

Per antrąjį kėlinį „Perlas“ susikrovė 8 taškų persvarą (58:50), tačiau po ilgosios pertraukos šeimininkai spurtavo ir Tadas Poška dviejų taškų vertės metimu „Šilutę“ priartino prie varžovų per vieną taiklų metimą (69:71).

Likus minutei iki rungtynių pabaigos svečiai iš Vilkaviškio po Šarūno Valuntos tritaškio ir vėl turėjo 8 taškų persvarą (101:93).

Visgi „Šilutė“ taip greitai nepasidavė – Rokas Mačiulis atsakė tuo pačiu (96:101), o netrukus prieš šeimininkų puolėją Valdą Vasylių dar ir buvo prasižengta jam išsimetam tolimą metimą. Visas tris baudas veteranas sumetė (99:101).

Tiksint paskutinei pusei minutės Mantas Šerkšnas išprovokavo pražangą ir baudų metimus realizavo, sukurdamas savo komandai saugesnį pranašumą (103:99). Greitoje atakoje V. Vasylius ir Linas Lekavičius dar bandė tritaškiais gelbėti „Šilutę“, bet metimai neįkrito ir „Perlas“ šventė pergalę.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė M. Šerkšnas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 32 taškai (7/9 dvit., 3/8 trit., 9/10 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 37 naudingumo balai.

Sukratęs 32 taškus, M. Šerkšnas pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą ir užfiksavo naują naudingumo balų rekordą, kuris iki šiol buvo 31.

Šilutės komandai Delante Jonesas per 34 minutes pelnė 28 taškus (10/12 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 23 naudingumo balus.

„Šilutė“: Delante Jonesas 28 (10/12 dvit., 2/6 trit.), Linas Lekavičius 17 (5/14 dvit., 2/5 trit., 5 rez. perd.), Valdas Vasylius 16 (3/9 dvit., 7/7 baud.), Mykolas Dieninis 12 (6/10 dvit., 5 atk. kam.), Deividas Anužis 11 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Rokas Mačiulis 9 (7 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 32 (7/9 dvit., 3/8 trit., 9/10 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 37 naud.), Augustinas Venckus 20 (6/10 dvit., 2/3 trit., 5 rez. perd.), Taurantas Tamošiūnas 18 (3/5 trit., 7/7 baud., 7 atk. kam.), Augustinas Krūminis (4/5 dvit.) ir Šarūnas Valunta (6 rez. perd.) po 9, Rokas Stankevičius (7 rez. perd.) ir Ernestas Naruševičius (6 atk. kam.) po 8.