Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (12-1) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“.

100%
4/4
100%
4/4

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 78:63 (25:17, 17:15, 24:20, 12:11) nugalėjo „Šakių Vytis“ (6-8) ir iškovojo 8 pergalę iš eilės.

Marijampolės komandai Ignas Labutis per 22 minutes pelnė 22 taškus (3/6 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

Šakiai ekipos gretose išsiskyrė Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 15 taškų (2/5 dvitaškiai, 3/4 trit., 2/2 baudų metimai), 10 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Po Evaldo Džiaugio dvitaškio su pražanga šeimininkai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (25:15).

Dviženklį pranašumą pavyko išlaikyti beveik visų rungtynių metu, o svečiai taip nėkart ir nepirmavo.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Labutis 22 (4/4 trit., 5 atk. kam., 29 naud.), Šarūnas Beniušis 16 (4/8 dvit., 5/7 baud., 6 atk. kam.), Evaldas Džiaugys 12 (4/7 dvit.), Lukas Aukštikalnis 10 (2/5 trit., 4 per. kam.), Tautvydas Kliučinykas 7.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 15 (3/4 trit., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), Karolis Kokoška 14 (4/9 trit.), Augustinas Mikštas 10 (5/11 dvit., 7 atk. kam.), Marijus Užupis 9 (4/5 dvit.), Paulius Beliavičius 8 (2/7 trit., 4 kld.).