Taškų lenktynėse Vilkaviškyje triumfavo „Kretinga“

2021-11-19 20:11

„Kretinga“ (5-9) iškovojo penktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai Vilkaviškyje 102:96 (29:24, 27:23, 18:22, 28:27) pranoko Vilkaviškio „Perlo“ (8-6) krepšininkus.

Trečiojo kėlinio viduryje „Kretingos“ ekipa buvo susikrovusi 16 taškų pranašumą (67:51), bet Karolio Abramavičiaus auklėtiniai nepasidavė ir per likusį kėlinio laiką „Perlas“ aptirpdė deficitą (67:74).

Lemiame kėlinyje po Roko Stankevičiaus dvitaškio intriga sugrįžo į rungtynes (81:84).

Likus dviem minutėms iki rungtynių pabaigos Haroldas Saprykinas nerado kam perduoti kamuolio, todėl atsakomybės ėmėsi ant savo pečių ir smeigė Vilkaviškio ekipai skaudų tritaškį (92:83).

Per likusį rungtynių laiką „Perlas“ dar bandė priešintis (94:98), bet „Kretinga“ pergalės nepaleido.

Kretingos komandai Rytis Zabita per 35 minutes pelnė 24 taškus (11/11 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius bei surinko 31 naudingumo balą.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Šarūnas Valunta, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 20 taškų (6/8 dvit., 2/6 trit., 2/3 baudų), 1 atkovotas kamuolys, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

„Kretinga“: Rytis Zabita 24 (11/11 dvit., 9 atk. kam., 31 naud.), Aidas Viskontas 19 (4/8 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 7 kld.), Edgaras Preibys 16 (2/4 trit., 7 atk. kam.), Haroldas Saprykinas (2/2 trit., 6/7 baud.) ir Domininkas Matutis (4/4 trit., 5 kld.) po 14, Eimantas Žilius 10 (2/3 trit., 5 rez. perd.).

„Perlas“: Rokas Stankevičius 23 (8/9 dvit., 7 atk. kam., 4 kld.), Mantas Šerkšnas 22 (5/7 trit.), Šarūnas Valunta 20 (6/8 dvit., 2/6 trit., 7 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok., 25 naud.), Ginas Mulevičius 10 (4/7 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Ernestas Naruševičius 8 (4/8 dvit.).