Papildomoje atkarpoje „Perlą“ palaužę telšiškiai pratęsė pergalių seriją

2021-11-06 20:07
Nuotr.: D.Petraitis
Nuotr. D.Petraitis

Telšiai" (8-2) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose per pratęsimą 95:89 (21:25, 13:12, 25:24, 24:22, 12:6) nugalėjo Vilkaviškio „Perlą" (6-4) ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

23
29
10
25%
2/8

Lemiamame kėlinyje rezultatas svyravo į vienos ir kitos komandos pusę, o likus 18-ai sekundžių iki rungtynių pabaigos Ignas Razutis pelnė du taškus metimu iš po krepšio ir išlygino rezultatą (83:83). Šarūnas Valunta dar turėjo šansą išplėšti pergalę, bet tritaškio nepataikė.

Pratęsime Mindaugo Norkaus šeši iš eilės taškai leido „Telšiams" susikrauti pranašumą (91:87), o po jų šeimininkai atsitiesti nebesugebėjo.

„Telšių" ekipos gretose išsiskyrė I. Razutis, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 23 taškai (7/8 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 3/3 baudų metimai), 4 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 29 naudingumo balus.

Vilkaviškio komandai Šarūnas Valunta per 38 minutes pelnė 21 tašką (7/10 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/1 baudų metimai), atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

„Perlas“: Augustinas Venckus 24 (5/10 dvit., 4/8 trit., 5 kld.), Šarūnas Valunta 21 (7/10 dvit., 2/5 trit., 12 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam., 6 kld., 34 naud.), Rokas Stankevičius 15 (6/9 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.), Ernestas Naruševičius 10 (5/7 dvit.), Aurimas Birgelis 9 (3/5 trit.).

„Telšiai“: Ignas Razutis 23 (7/8 dvit., 2/8 trit., 10 rez. perd., 4 kld., 29 naud.), Mindaugas Norkus 20 (8/13 dvit., 6 atk. kam.), Edgaras Stanionis 17 (3/7 dvit., 3/5 trit., 6 atk. kam., 4 per. kam.), Vilius Pocius (5/7 dvit., 0/5 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Deividas Rasys (5/6 baud., 6 atk. kam., 4 per. kam.) po 10, Laurynas Kaveckis 8 (2/6 trit.).