E. Dimšos traukiamas „Atletas“ lemiamu metu įveikė vilniečius

2021-11-04 20:00
Nuotr.: KK Atletas nuotr.
Nuotr. KK Atletas nuotr.

Egidijus Dimša pelnė 27 taškus, o jo vedama Kauno r. „Atleto“ (4-5) komanda iškovojo ketvirtąją pergalę „7bet-NKL“. Kauno r. klubas savo aikštėje Garliavoje 74:72 (16:21, 22:25, 15:12, 21:14) įveikė Vilniaus „Perlą Energiją“ (3-6).

„Perlui Energijai“ tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Vilniečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 7 taškais (60:53), bet tada į kovą pakilo Kauno r. klubas. Egidijus Dimša pelnė 6 taškus, Karolis Babkauskas pridėjo tris taškus ir „Atletas“ jau buvo priekyje – 62:60.

Iki mačo pabaigos likus 76 sekundėms Lukas Valantinas įmetė dvitaškį ir vilniečiai priartėjo iki 1 taško (72:73), bet likus 9 sek. Julius Liesis įmetė vieną baudą, o lemiamas Nojaus Bieliausko tritaškis tikslo nepasiekė.

Per lemiamą kėlinį Egidijus Dimša įmetė 12 taškų, Karolis Babkauskas pridėjo 8.

Kauno r. komandai Egidijus Dimša per 25 minutes pelnė 27 taškus (8/11 dvit., 1/1 trit., 8/8 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 36 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Lukas Valantinas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 15 taškų (7/7 dvit., 1/4 baudų) ir 8 atkovoti kamuoliai.

„Atletas“: Egidijus Dimša 27 (8/11 dvit., 8/8 baud., 36 naud. bal.), Karolis Babkauskas 20 (5/10 trit., 10 rez. perd., 28 naud. bal.), Ignas Juškevičius 9 (5/8 baud.), Gytis Sirutavičius 8 (2/2 trit.).

„Perlas Energija“: Adas Šimonis 17 (4/9 dvit., 2/4 trit.), Lukas Valantinas 15 (7/7 dvit., 8 atk. kam.), Nojus Bieliauskas 12, Augustinas Kiudulas 7.