A. Pukelio baudų metimai išplėšė „Vyčiui“ pergalę prieš lygos debiutantus

2021-10-14 20:25
Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Aurelijus Pukelis rungtynių pabaigą sužaidė šaltakraujiškai, o jo vedamas Šakių „Vytis“ (3-0) iškovojo dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

19
33
33%
3/9
77%
10/13

Eriko Kučiausko auklėtiniai 66:63 (19:17, 20:11, 13:23, 14:12) palaužė lygoje debiutuojančius „Kretingos“ (0-3) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei po Haroldo Saprykino dvitaškio su pražanga kretingiškiai persvėrė rezultatą savo naudai (63:61), tačiau nuo tada taškus rinko tik Šakių klubas.

A. Pukelis įmetė vieną baudą (62:63), likus 15 sekundžių pridėjo dar dvi (64:63), likus 7 sekundėms Saprykinas prametė tritaškį, o pražanga sustabdytas A. Pukelis vėl šaltakraujiškai realizavo baudas (66:63) ir šakiečiai triumfavo.

A. Pukelio sąskaitoje per 31 minutę buvo 19 taškų (3/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 10/13 baudų metimai), 14 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 33 naudingumo balai.

Kretingos komandai Rytis Zabita per 26 minutes pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

„Kretinga“: Aidas Viskontas 12 (2/2 trit., 5 per. kam.), Rytis Zabita 11 (4/5 dvit., 12 atk. kam.), Eimantas Žilius 10 (3/7 dvit., 6 atk. kam.), Edgaras Preibys 9, Haroldas Saprykinas 8 (2/8 dvit., 4 kld.).

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 19 (3/9 dvit., 10/13 baud., 14 atk. kam., 33 naud.), Redas Jakubauskas 13 (2/2 trit.), Karolis Kokoška 12 (4/6 trit., 5 atk. kam.), Paulius Beliavičius 8 (2/5 trit., 4 kld.).