Ketvirtajame kėlinyje dominavusi „CBet“ įveikė „Sūduvą-Mantingą“

2021-02-20 21:47
Nuotr.: T.Matijoška
Nuotr. T.Matijoška

VIKINGLOTTO – NKL lyderių dvikovoje triumfavusi Jonavos „CBet“ (24-3) sugrįžo į pergalių kelią.

18
24
100%
2/2
100%
5/5

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 96:83 (17:15, 26:25, 16:24, 37:19) pranoko Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (20-7), kuri iki šių rungtynių buvo pasiekusi septynias pergales paeiliui.

Po trijų kėlinių „Sūduva-Mantinga“ dar turėjo 5 taškų persvarą, tačiau tuomet iniciatyvą perėmė šeimininkai.

Kahlilas Thomasas pelnė taškus iš po krepšio, Darius Tarvydas surinko 8 taškus paeiliui, Ignas Labutis realizavo baudas, o Tomas Delininkaitis pataikė dar vieną tolimą metimą ir įpusėjus ketvirčiui „CBet“ jau turėjo dviženklę persvarą – 80:70.

P. Šakinis paprašė minutės pertraukėlės, tačiau tai „CBet“ ekipos nesulaikė. Aurimas Urbonas pataikė tritaškį, I. Labutis pridėjo dvitaškį, o T. Delininkaitis realizavo dar vieną tolimą metimą ir mačo baigtis tapo aiški – Jonavos ekipa pirmavo 88:74.

Jonavos ekipoje naudingiausiai žaidė I. Labutis, kuris per 22 minutes pelnė 18 taškų (5/5 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavius, išprovokavo 5 pražangas, sykį suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

Marijampoliečių neišgelbėjo ir puikus Žygimanto Šimonio pasirodymas, kuris per 32 minutes pelnė 26 taškus (4/4 dvit., 6/9 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį, 3 sykius suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

„CBet“: Darius Tarvydas (4/7 trit.) ir Ignas Labutis (5/5 dvit.) po 18, Kahlilas Thomasas 17 (8/12 dvit.), Aurimas Urbonas 13 (3/5 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 26 (6/9 trit.), Šarūnas Beniušis 13 (6/6 dvit.), Rokas Ūzas 9.