Galingai ketvirtajame kėlinyje spurtavę „Telšiai“ atlaikė „Ežerūno-Atleto“ šturmą

2021-02-18 19:54
Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Reguliarųjį NKL – VIKINGLOTTO pirmenybių sezoną Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ (10-18) užbaigė nesėkme.

16
29
100%
6/6
8

Remigijaus Bardausko auklėtiniai namuose 72:88 (17:30, 21:19, 26:18, 8:21) nusileido „Telšių“ (19-7) krepšininkams.

Molėtiškiai užsitikrino 11-ąją vietą turnyrinėje lentelėje. Aštuntfinalyje „Ežerūnas-Atletas“ susitiks su Kauno „Žalgiriu-2“ arba „Gargždais“.

Laimėję prieš „Ežerūną-Atletą“, Ryčio Vaišvilos auklėtiniai žemiau ketvirtosios vietos nebenukris, kas reiškia tiesioginį bilietą į ketvirtfinalį.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai turėjo 15 taškų pranašumą (53:38), tačiau molėtiškiai surengė galingą spurtą 17:3 ir po Airido Giedraičio dvitaškio kvėpavo varžovams į nugaras (62:63).

Vis dėlto išgirdę pavojaus varpus R. Vaišvilos auklėtiniai uždarė rungtynes, ketvirtajame kėlinyje surengė spurtą 14:0 ir po Gyčio Sirutavičiaus tolimos bombos likus 6 minutėms rungtynių baigtis tapo aiški (81:64).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Vilius Pocius, kuris per 26 minutes pelnė 16 taškų (5/5 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), atkovojo 8 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

„Ežerūnas-Atletas“: Rokas Pocius 18 (7/8 dvit., 8 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas 14, Ernestas Serkevičius 12, Ignas Juškevičius 11, Evaldas Džiaugys 9 (6 atk. kam., 6 kl.).

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 18 (7 atk. kam.), Vilius Pocius 16 (8 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 14 (3/3 trit.), Deividas Rasys 12 (1/7 trit.), Ignas Razutis 10 (8 rez. perd.).