Nerezultatyviose rungtynėse Klaipėdoje triumfavo „Telšiai“

2021-02-13 18:14
Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Gynyboje puikiai dirbę „Telšiai“ (17-7) NKL – VIKINGLOTTO mače išvykoje 74:59 (19:13, 22:13, 19:23, 14:10) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (10-17).

14
22
60%
3/5
6

Telšių ekipai tai buvo trečiasis laimėjimas iš eilės.

„Telšių“ ekipos gretose naudingiausiai žaidė Gytis Sirutavičius, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 14 taškų (2/2 dvit., 3/5 trit.), 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 22 efektyvumo balai.

„Neptūnas-Akvaservis“ vertėsi Nojaus Mineikio ir Adomo Sidarevičiaus.

Antrajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ per pirmas penkias minutes pelnė tik tris taškus, o tuo pasinaudoję „Telšiai“ susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos (41:26).

Antroje mačo pusėje „Telšiai“ išlaikė pranašumą ir šventė pergalę.

„Neptūnas-Akvaservis“: Mintautas Mockus 10 (4 kld.), Matas Vaitkus 9 (2/3 trit.), Gabrielius Mažeika (1/5 trit.), Dovydas Romančenko po 8, Lukas Kreišmontas 7.

„Telšiai“: Deividas Rasys 18 (5/8 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Gytis Sirutavičius 14 (3/5 trit., 4 rez. perd., 6 per. kam.), Tomas Zdanavičius 13, Laurynas Kaveckis , Andrius Gaidys , Rokas Paulauskas po 7.