100 taškų ribą perkopusi „Lūšis“ įveikė L. Lekavičiaus traukiamą „Šilutę“

Retą pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo Šilalės „Lūšis“ (3-24).

26
5
75%
3/4

Andriaus Banio auklėtiniai išvykoje 101:82 (27:21, 23:24, 25:19, 26:18) įveikė „Šilutės“ (14-13) krepšininkus.

Pirmuosius 2 kėlinius komandos žygiavo koja kojon ir po Ernesto Sederevičiaus dvitaškio „Šilutės“ deficitas sumažėjo iki 3 taškų (45:48).

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kuomet Mindaugas Čepauskas surengė solo pasirodymą, smeigė 3 tritaškius paeiliui ir sukrovė svečiams 12 taškų pranašumą (59:47).

Trečiojo ketvirčio pabaigoje Justinui Taylorui dvitaškiu pavyko sumažinti šeimininkų deficitą iki vienženklio (64:73), tačiau po pertraukos tarp kėlinių atsipūtę Šilalės krepšininkai spurtavo 11:2 ir po Laimono Remeikio dvitaškio persvara pasiekė 18 taškų (86:68), kurios panaikinti šilutiškiai nebesugebėjo.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Jostas Košys, kuris per 20 minučių pelnė 15 taškų (6/6 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

Šilutiškių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo įspūdingas Lino Lekavičiaus pasirodymas. Įžaidėjas per 22 minutes pelnė 27 taškus (6/9 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud.), atkovojo 7 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 42 naudingumo balus.

„Šilutė“: Linas Lekavičius 27 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 8 išpr. praž., 42 naud. bal.), Valdas Vasylius 15 (1/5 trit., 8 atk. kam.), Ernestas Sederevičius 11 (6 atk. kam.).

„Lūšis“: Mindaugas Čepauskas 18 (5/7 trit.), Justas Košys 15 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Arūnas Rimkus ir Laimonas Remeikis (7 atk. kam.) po 14, Ignas Daukšys 13, Tadas Kymantas ir Ignas Budrys po 10.