„Ežerūnas-Atletas“ nepasigailėjo „Delikateso“

2021-02-11 20:05
Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Į pergalių kelią NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse sugrįžo Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ (10-16).

19
20
75%
9/12
3

Remigijaus Bardausko auklėtiniai savo aikštėje 91:50 (20:18, 29:15, 23:10, 19:7) nepasigailėjo Joniškio „Delikateso“ (7-20).

Šeimininkų pranašumas pradėjo ryškėti antrajame kėlinyje, kuriame „Ežerūnas-Atletas“ laimėjo atkarpą 25:7 – 49:33.

Po pertraukos šeimininkai varžovams taškų neleido pelnyti 7 minutes, o patys per šį laiką įmetė 19 ir pasiuntė „Delikatesą“ į nokdauną – 68:33.

Nugalėtojų gretose su 19 pelnytų taškų (9/12 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.) išsiskyrė Rokas Pocius. Puolėjas per 26 minutes dar atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko 20 naudingumo balų.

„Ežerūnas-Atletas“: Rokas Pocius 19 (9/12 dvit., 20 naud. bal.), Ignas Juškevičius 13 (5/11 baud., 7 atk. kam.), Rokas Mačiulis ir Evaldas Džiaugys po 9.

„Delikatesas“: Arminas Kleišys 15 (7/12 dvit.), Žilvinas Petraitis 12 (4 per. kam., 8 kld.), Paulius Klemas 7 (1/8 trit., 7 rez. perd.).