Antroje mačo pusėje nuskuodęs „CBet“ įveikė „Žalgirio“ dublerius

2021-02-09 19:59
Nuotr.: jsk.lt
Nuotr. jsk.lt

Jonavos „CBet“ (20-2) tęsia pergalių seriją NKL – VIKINGLOTTO. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 99:71 (20:23, 31:18, 25:15, 23:15) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (17-10) ir iškovojo 6 pergalę iš eilės.

16
17
89%
8/9
Blokuoti metimai
1

Trečiajame kėlinyje sužaidus dvi minutes „Žalgiris-2“ atsiliko tik 3 taškais (48:51), bet Tomas Delininkaitis, Liamas O'Reilly ir Laimonas Kisielius smeigė po tritaškį, L. Kisielius ir Darius Tarvydas pasižymėjo dvitaškiais ir „CBet“ po spurto 13:2 nutolo per 14 taškų (64:50).

Netrukus Edvinas Šeškus pataikė keturis dvitaškius iš eilės ir Jonavos klubas jau buvo priekyje 18 taškų pranašumu (72:54).

Ketvirtajame kėlinyje rekordinė „CBet“ persvara buvo 34 taškai (93:59).

Jonavos komandai Edvinas Šeškus per 20 minučių pelnė 16 taškų (8/9 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Kauno ekipos gretose pasižymėjo Mantas Rubštavičius, kurio sąskaitoje per 19 minučių buvo 16 taškų (2/2 dvit., 3/5 trit.), 2 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas.