„Lūšiai“ vilčių nepalikę „Ereliai“ iškovojo užtikrintą pergalę

2021-01-14 19:54
Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Mažeikių „Ereliai“ (6-16).

22
31
6
10

Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai namuose 106:86 (38:15, 19:15, 26:15, 23:41) sutriuškino Šilalės „Lūšį“ (0-17) ir nutraukė turėtą trijų pralaimėjimų seriją.

Šeimininkai rungtynių baigtį nusprendė jau pirmajame kėlinyje. Dominykas Bučas bei Augustinas Venckus pridėjo po tritaškį, Karolis Sapiega realizavo dvitaškį, Andrius Gaidys pelnė taškus iš po krepšio, o „Ereliai“ spurtavo 26:3 bei susikrovė triuškinamą pranašumą – 35:13.

Apsukų nemažinę „Ereliai“ didžiausią persvarą turėjo trečiajame kėlinyje, kuomet pirmavo 74:34.

Geriausiai pasirodęs Danielis Baslykas per 25 minutes pelnė 22 taškus (6/10 dvit., 1/2 trit., 7/8 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvius perdavimus, 5 išprovokuotas pražangas, 2 klaidas ir 30 naudingumo balų.

„Ereliai“: Danielis Baslykas 22 (6/10 dvit., 10 atk. kam., 30 naud. bal.), Andrius Gaidys (6/7 dvit.) ir Augustinas Venckus (3/5 trit.) po 19, Dominykas Bučas 15 (3/4 trit.), Edgaras Preibys 10.

„Lūšis“: Rokas Paulauskas 19 (9/14 dvit., 10 atk. kam., 27 naud. bal.), Mindaugas Čepauskas 18 (2/10 dvit., 6/6 baud.), Laimonas Remeikis 11, Matas Budrys 10.