Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje – pergalingas „Ežerūno-Atleto“ spurtas mačo pabaigoje

2021-01-14 19:44
Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate pasiekė Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ (6-12).

22
28
71%
5/7
100%
2/2

Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 102:89 (18:23, 21:17, 35:28, 28:21) palaužė Vilniaus „Perlą Energiją“ (5-11) ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Likus žaisti 8 minutes Andreas Kalogiros realizavo baudas ir sušvelnino vilniečių atsilikimą iki 4 taškų (72:76), tačiau tuomet „Ežerūnas-Atletas“ pasileido į spurtą.

Evaldas Džiaugys bei Ignas Juškevičius pataikė po dvitaškį, Modestas Žaunieriūnas su Airidu Giedraičiu smeigė po tritaškį ir likus sužaisti 4 minutes svečių pranašumas pasiekė dviženklę ribą – 86:76.

„Perlas Energija“ dar bandė vytis varžovus, tačiau A. Giedraitis bei M. Žauineriūnas surengė rezultatyvias atakas ir galutinai nusprendė mačo baigtį – Molėtų ekipa pirmavo 96:83.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs I. Juškevičius per 31 minutę surinko 24 taškus (11/16 dvit., 2/3 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką, 1 klaidą ir 32 naudingumo balus.

„Perlas Energija“: Adas Šimonis 22 (4/12 dvit., 4/6 trit.), Justas Šukelis 18 (8/11 dvit.), Pijus Rimkus 16 (4/6 trit.), Jokūbas Rubinas 15 (3/8 dvit., 3/7 trit.).

„Ežerūnas-Atletas“: Ignas Juškevičius 24 (11/16 dvit., 10 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas 22 (5/7 trit.), Airidas Giedraitis 19 (4/6 dvit., 3/3 trit.), Rokas Mačiulis 15 (6/6 dvit.).